Ханука в “Міцві” – це дивовижно!
Ханука в “Міцві” – це дивовижно!
В атмосфері краси, світла та радості 7 грудня ми спільно запалили першу свічку Хануки.
Ми згадали історію та традиції цього дивовижного свята, співали та танцювали, а також поласували смачненькими пончиками та оголосили фотоконкурс, в якому може взяти участь кожен!
Сьогодні ми власноруч готували хрумкі ханукальні латкеси, а вже завтра запрошуємо всіх о 15:00 на феєричну святкову виставу за участі вихованців та учнів “Міцви” до синагоги Бродського.
Ханукальні дива тривають!
І нехай світло переможе темряву!
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410247610_267439249660583_1156221382504873545_n-576x1024.jpg)
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410316819_267439239660584_1266181269576070852_n-576x1024.jpg)
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410227843_267439212993920_5605564630224848303_n-1-576x1024.jpg)
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410220688_267439129660595_7381151849957650949_n-1-576x1024.jpg)
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/409633365_267439132993928_6071753502448316207_n-1-733x1024.jpg)
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410260622_267439229660585_447149775118519387_n-1-1024x576.jpg)
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410303996_267439189660589_4069009873737609415_n-1-732x1024.jpg)
![](https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/409642774_267439112993930_5037644790271876331_n-1024x576.jpg)