WHAT IS WHAT IS THE WEATHER?

Сьогодні учні другого класу на уроці англійської мови вивчали погоду. Кожен мав змогу розповісти про свою улюблену погоду, назвати природні явища, а також скласти власні діалоги за темою.

ВИВЧАЄМО ДОВКІЛЛЯ

На цьому тижні учні першого класу вивчали дуже важливу тему “Моє довкілля”. Особливо цікаво їм було досліджувати, які таємниці має наше шкільне подвір’я. Дітлахи вчилися розрізняти об’єкти природи, і за підсумками набутих знань виготовили власні лепбуки “Довкілля”.

Поздравительные открытки!

   В классе информатики дети практиковались в создании картинок и поздравительных открыток для одноклассников. Эти поздравительные открытки они сделали сами с помощью программы для рисования! Молодцы, ребята!

SMART J

Сегодня ученики 6- ых – 7 – ых классов  под руководством тьютора по английскому языку Екатерины Сергеевны научились рассказывать о своих планах и мечтах, играли в настольные игры ,где нужно было находить слова на английском языке, делать синхронный перевод на украинский язык и выполняли разнообразные задания. Уроки по – английскому языку проходят в непринужденной и творческой атмосфере, а время занятий протекает совершенно незаметно.    Английский язык в SMART–.

УРОКИ МУЖНОСТІ 14

14 жовтня вписане у календар української історії як День захисника України. Цей день для всіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. Сьгодні відбувся особливий УРОК МУЖНОСТІ з особливим вчителем, ветераном АТО Примаченко Дмитром Валерійовичем. Діти почули з перших вуст про те, що захист своєї країни починається з бажання захистити.

ФЕСТИВАЛЬ ОСІННІХ ЄВРЕЙСЬКИХ СВЯТ

ФЕСТИВАЛЬ ОСІННІХ ЄВРЕЙСЬКИХ СВЯТ об’єднав дітей та вчителів у своїй різноманітності й дав зрозуміти: “Ми всі рівні перед Вс-вишнім!”Розпочав цикл Тішреївських свят Рош ха-Шана, що символізує початок нового року й нової долі для кожного. Учні початкової школи разом з вчителем Дармограй Фаіною Федорівною передали українською мовою атмосферу та традиції святкування єврейського Нового року.Про Йом Кіпур.

С ДНЁМ УЧИТЕЛЯ!

С ПРАЗДНИКОМ!!!Дорогие учителя!Поздравляем вас с наступающим профессиональным праздником, ДНЁМ УЧИТЕЛЯ!Профессия учителя благородна и бескорыстна, требует большой жертвенности, терпения и самоотдачи. Это всегда работа на будущее и во имя будущего – наших детей. Именно благодаря вам раскрываются способности и таланты наших учеников, многие из них становятся победителями и призерами Всеукраинских и международных олимпиад, конкурсов и проектов,.

СУЧАСНО! ВЧАСНО! УСПІШНО!

Під такими гаслами проходять заняття з робототехніки та IT-логіки від міжнародного проєкту SmartJ! Плануємо, конструюємо, досліджуємо, втілюємо бізнес-ідеї, прокачуємо навички спілкування та самопрезентації. Приєднуйтеся до нас!Join the SmartJ! https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/120426361_2692365204359647_2047897709181935340_n.mp4