News

ДІТИ ВІЙНИ

Сьогодні, з нагоди Дня пам‘яті та примирення, Дня Перемоги, з метою вшанування пам’яті тих людей, в кого війна забрала дитинство,.

ЧЕРГОВИЙ КЛАС ЗВІТУЄ

Протягом тижня учням чергового класу доводиться виконувати певні обов’язки, від відповідального ставлення до яких залежить порядок і чистота у нашому.

ПРАЗДНИК С STL

11 нисана день рождения Ребе Менахема Мендела Шнеерсона.В честь этого события наши друзья из STL провели захватывающее мероприятие для учеников.

СЕДЕР ПЕСАХ

Репетиция седер Песах очень важна, поскольку в сам Песах нельзя упустить нужных моментов. Теперь наши ученики могут с лёгкостью дома.

ВИХІД З ЄГИПТУ

Сьогодні учні нашої школи пройшли весь етап виходу з Єгипту, від рабства до розкриття моря. Захід відбувся за підтримки Jfuture.

COOL ENGLISH!

Несмотря на праздник Пурим, учеба продолжается. Но и во время уроков можно поиграть, развивая при этом память, внимание и изучая.

ВЕСЁЛЫЙ ПУРИМШПИЛЬ

Одна из исторических традиций – театрализованный рассказ Мегилат Эстер, который называют Пуримшпиль. Ученики 2-5 классов под руководством учителя начальных классов.

BLEEDING CONTROL

На уроках з предмету “Захист України” учні старшої школи отримують знання і навички, що можуть стати у нагоді будь-якої миті.

СІЧНЕВА ПЕДРАДА

Підведення підсумків роботи у І семестрі, стан адаптації наших першокласників до навчального процесу, обмін досвідом проведення уроків у режимі дистанційного.

СТАРТУВАВ І ЕТАП КОНКУРСУ

Сьогодні стартував перший (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який відбувався на платформі Скайп.Від нашої.

ГЛИНОТЕРАПІЯ

ГЛИНОТЕРАПІЯ – прекрасний спосіб відобразити свої переживання, продемонструвати свій внутрішній світ та познайомитись зі своїми сильними сторонами.Учні 6-го класу на.

HANUKAL STORY 5781

ХАНУКАЛЬНАЯ ИСТОРИЯ 5781🕎 Театрализованное представление под таким названием сегодня подарили нам ученики 5 -10 классов. Юные артисты напомнили нам о.

ПЕРЕДАЄМО ЕСТАФЕТУ

Цілий тиждень учні 9-го класу дбали про дотримання порядку у нашій школі. Діти контролювали дотримання санітарно-гігієнічних норм, робили перевірку шкільної.

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ В НАУ

Сьогодні наші старшокласники мали можливість наблизитися до проєктування майбутньої професійної діяльності, завітавши в онлайн форматі на “День професій” до Національного.
en_USEnglish