News

“МЕНОРА У ВІКНІ”

“МЕНОРА У ВІКНІ” Яскравим завершенням свята ХАНУКА стала шкільна театралізована вистава “Менора у вікні”, підготовлена музичним керівником закладу Оленою Кирилюк.

СТОСУНКИ І Я

Саме такій темі був присвячений недільний психологічний тренінг, який підготували для вчителів школи практичні психологи Жолтикова Марія та Меркулов Владислав..

МИ ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ

Цього тижня наші наймолодші учні стали справжніми дослідниками світу, що нас оточує. Разом зі своїм класним керівником Мальцевою Наталією Георгієвною.

ВАЖЛИВА ПОДІЯ

21 жовтня в нашій Анатевці відбулося урочисте відкриття “Європейського центру допомоги реабілітаційним та медичним обладнанням” за ініціативи Головного рабина України.

БУКЕТ ОСЕНІ

Протягом навчального тижня, присвяченого темі “Осінь”, наші наймолодші школярі вчилися спостерігати за сезонними змінами в живій та не живій природі,.

ЩИРО ВІТАЄМО!

Сьогодні дружна родина НВК«Міцва-613» привітала іменинників літнього періоду з Днем народження! На адресу школярів пролунали побажання міцного здоров’я, успіхів у.

ОБРЯД КАПАРОТ

За давньою традицією учні НВК “Міцва-613” пройшли рітуал очищення від гріхів напередодні свята Йом Кіпур. ОБРЯД КАПАРОТ Согласно древней еврейской.

ШАНА ТОВА УМЕТУКА!

Сьогодні велика Міцва-родина готувалась до свята Рош а Шана. Діти із задоволенням виготовляли круглі хали, святкові листівки, а потім дарували.

Я – ШКОЛЯР

Саме такій темі був присвячений перший тиждень нового навчального року в 1 класі. Учні за допомогою стіни слів шукали відповіді.

СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА РАДА

дає старт роботі всього педагогічного колективу навчального-виховного комплексу “Міцва-613”. Ми визначаємо і затверджуємо напрямки розвитку, освітньої діяльності та методичної роботи.

ДІТИ ВІЙНИ

Сьогодні, з нагоди Дня пам‘яті та примирення, Дня Перемоги, з метою вшанування пам’яті тих людей, в кого війна забрала дитинство,.

ЧЕРГОВИЙ КЛАС ЗВІТУЄ

Протягом тижня учням чергового класу доводиться виконувати певні обов’язки, від відповідального ставлення до яких залежить порядок і чистота у нашому.

ПРАЗДНИК С STL

11 нисана день рождения Ребе Менахема Мендела Шнеерсона.В честь этого события наши друзья из STL провели захватывающее мероприятие для учеников.

СЕДЕР ПЕСАХ

Репетиция седер Песах очень важна, поскольку в сам Песах нельзя упустить нужных моментов. Теперь наши ученики могут с лёгкостью дома.

ВИХІД З ЄГИПТУ

Сьогодні учні нашої школи пройшли весь етап виходу з Єгипту, від рабства до розкриття моря. Захід відбувся за підтримки Jfuture.

COOL ENGLISH!

Несмотря на праздник Пурим, учеба продолжается. Но и во время уроков можно поиграть, развивая при этом память, внимание и изучая.

ВЕСЁЛЫЙ ПУРИМШПИЛЬ

Одна из исторических традиций – театрализованный рассказ Мегилат Эстер, который называют Пуримшпиль. Ученики 2-5 классов под руководством учителя начальных классов.
en_USEnglish