Халабаджах Інна Михайлівна

Халабаджах Інна Михайлівна

Посада:

 • учитель зарубіжної літератури та російської мови, учитель-методист, “Відмінник освіти України”;
 • керівник наукового учнівського товариства “Міцва-МАН”.

Кредо:

“Ми вчимо до тих пір, поки вчимося самі”.

Освіта:

 • Донецький державний університет, 1981, філолог, російська мова та література

Кар’єра, досягнення:

 • Переможець конкурсного відбору проектів підручників для 10 класів закладів загальної середньої освіти 2018 року як співавтор підручника для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (авт. Давидюк Л. В., Дядечко Л. П., Статівка В. І., Халабаджах І. М.) «Російська мова та література (інтегрований курс, рівень стандарту).

 • Автор підручника «Інтегрований курс «Література» (російська та зарубіжна)». Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою», якому надано Гриф МОН України в 2016 році.

 • Автор підручника «Російська мова. Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою», якому надано Гриф МОН України в 2016 році.

 • Автор навчальних програм Російська мова. 8 – 9 класи. Поглиблене вивчення» 2015 року та «Література (російська та зарубіжна). 10 – 11 класи. Профільний рівень» 2017 року, які мають Гриф МОН України. 

 • Співавтор і редактор програми та посібника елективного (факультативного) інтегрованого курсу читання із єврейської та зарубіжної літератури у 1 – 4 класах ЗНЗ із вивченням івриту та традицій єврейського народу «Чарівні віконця у світ читання»,  схвалених для використання МОН України у 2016 та 2017 роках відповідно.

 • Розроблено та видано більш ніж 100 друкованих видань, спрямованих на формування та розвиток ключових компетентностей школярів: підручники та хрестоматії, навчальні посібники, зошити на друкованій основі з російської мови та літератури, методичні статті в фахових журналах України та інших країн, а також у збірниках наукових праць українських вищих навчальних закладів.

  Нагороди:

 • Відмінник освіти України.

 • Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України.

 • Дипломант обласного етапу V Всеукраинского конкурсу «Учитель року».

 • Дипломант конкурсу «Кращий працівник року» Донецької області.

 • Делегат II Всеукраїнского з’їзду працівників освіти України.

ПЕДАГОГІЧНІ "ФІШЕЧКИ" Перший канікулярний день для вчителів "Міцви-613" пройшов дуже плідно і насичено! Адже сьогодні педагоги щедро ділилися один з одним своїми "фішечками", які вони використовують у роботі. Фейерверк вчительських винаходів вибухнув неймовірною кількістю ідей, інновацій, заохочень, ребусів, загадок, методик для досягнення єдиної мети - зробити урок сучасним і результативним, цікавим і корисним, простим і зрозумілим, таким, що запам'ятається на все життя! Уміле використання сучасних комп'ютерних технологій з досвіду вчителів Дубенської А.Л. та Дрозд Д.І., інноваційні методики викладання у представленні Халабаджах І.М., різноманітні мотиваційні засоби навчання з практики вчителів початкової школи Мальцевої Н.Г. , Дармограй Ф.Ф. та Миронової О.П. захопили всіх присутніх зорепадом нових креативних педагогічних ідей. Дійсно, є чим поділитися і є чому навчитися! Дякуємо, колеги, за плідну співпрацю та натхнення на нові звершення!

Опубликовано Міцвой Київ Среда, 25 декабря 2019 г.

СТАНЦИЯ "РУССКИЙ ЯЗЫК" "Лингвистический дилижанс", отправившийся в путь в понедельник, сегодня прибыл на станцию "...

Опубликовано Міцвой Київ Четверг, 22 февраля 2018 г.

Неделя знатоков языка и литературы Первый день Недели стал Днём знакомств с интересными фактами об языке и литературе, а...

Опубликовано Міцвой Київ Понедельник, 24 апреля 2017 г.

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ! Яскравим закінченням 2019-2020 навчального року стала заключна підсумкова конференція учнівського наукового товариства "Міцва-МАН", під час якої було оголошено призерів конкурсу-захисту творчих проєктів та дослідницьких робіт. Свято науки відбулося завдяки спільній наполегливій праці вчителів-тьюторів зі своїми учнями-конкурсантами, професійній координації дій протягом всіх етапів роботи керівника шкільного наукового товариства Халабаджах І.М. та активній участі всіх відвідувачів нашого YouTube каналу "Міцва-613 Анатевка" в онлайн голосуванні. Журі конкурсу одностайно зазначило, що представлені роботи цьогоріч були надзвичайно цікавими, різноманітними й неймовірно актуальними за своєю тематикою. Справжнім відкриттям року стала робота учнів 4 класу початкової школи, які вперше наважилися взяти участь у конкурсі. За три роки існування шкільного наукового товариства його ряди поповнили понад 30 юних науковців, роботи яких дедалі все більше вражають. Ми щасливі і вдячні, що зернятка знань, які кожен вчитель вкладає в своїх учнів проростають у справжню любов до науки і потребу навчатися й вдосконалювати свої знання!

Опубликовано Міцвой Київ Четверг, 11 июня 2020 г.

КАРАНТИН - ЧАС НАПОЛЕГЛИВОЇ ​​ПРАЦІ Карантин - це вам не канікули! Це час ще більш інтенсивної інтелектуальної навчальної роботи. Наші дорогі учні це добре розуміють і дуже стараються. У постійному, нехай і дистанційному, контакті з ними їхні вірні помічники і друзі - вчителі. І як би не відбувалося спілкування (в листуванні, в чатах, он-лайн), воно дуже активне і плідне. Кожен педагог намагається підібрати для дистанційного викладання свого предмету найбільш цікаві та інформативно насичені форми і засоби навчання. Крім того, всі вчителі знаходяться у постійному зв'язку з дітьми, починаючи від "Ранкової зустрічі" до пізнього вечора, і завжди готові допомогти, пояснити, підтримати та оцінити домашні завдання. А оцінювати з душею і старанням виконані роботи легко і приємно! Бажаємо успіхів, витримки, терпіння і здоров'я нашим діткам, їх батькам і вчителям! Віри і надії, що все у нас буде добре!

Опубликовано Міцвой Київ Среда, 25 марта 2020 г.

Презентация нового авторского учебника "Русский язык и литература (интегрированный курс). 10 класс" педагогическому коллективу НВК "Мицва-613".

Опубликовано Inna Halabadzhah Пятница, 18 января 2019 г.

Вторник – День иллюстратора Иллюстратор – это прежде всего художник. Причём в самом широком смысле слова: это автор...

Опубликовано Міцвой Київ Вторник, 25 апреля 2017 г.
ukУкраїнська