Навчально-виховний комплекс «Міцва-613» -  Єврейська Школа Києва

Рік благодійності, меценацтва, справедливості.

МИ НЕ МОЖЕМО ЗАЛИШИТИСЬ ОСТОРОНЬ

image errorРік, присвячений благодійності і доброчинності, нами було вибрано не випадково. Ми намагаємося навчити наших дітей дарувати тепло, увагу, допомагати і підтримувати тих, хто цього потребує. Ми віримо, що той, хто опікувався дітьми з особливими потребами, вже не зможе зверхньо ставитися до таких людей; той, хто допомагав притулку для тварин, вже не образить кинуте кошеня; той, хто посадив хоч одне дерево або квітку, вже не зможе просто зламати гілку або затоптати рослину. Ми сподіваємося на це, ми вчимо і вчимося разом з нашими дітьми... Ми розуміємо, що це не одноразові акції цього року, це вже назавжди. Хіба ми зможемо тепер залишися осторонь? Ось і вчора, як тільки прочитали на сторінці Facebook, що наші друзі з фонду "Родина" потребують допомоги, то вже сьогодні учні 9 - 11 класів відправилися до центру, де відбуваються заняття з дітками з особливими потребами.  

Детальніше

БАЙДУЖИХ НЕМАЄ!

image errorДо акції з озеленення школи долучилися всі: діти і батьки, співробітники і просто небайдужі люди. Хтось підвозить фруктові деревця на посадку, хтось - кущики смородини, малини і, навіть, ожини. Тільки встигаємо висаджувати! Ох, і наїмося колись корисного та смачненького)

Детальніше

НАША "МІЦВА" РОЗКВІТАЄ ЯК ВЕСНА

image errorПам'ятаєте, як у рамках Року Благодійності та Доброчинності у січні місяці з нагоди свята Ту бі-Шват ми розпочали акцію "Озелени школу"? Всі без виключення батьки і діти підключилися тоді до цієї акції, надаючи благодійні внески на придбання горщиків, грунту, розсади квітів, добрива для них. Учні і вчителі турботливо висаджували рослини і постійно опікуються ними. Благі справи завжди приносять добрі плоди. Подивіться, яка краса панує нині в школі!

Детальніше

ДОБРІ ВЧИНКИ НАШИХ ДІТЕЙ 

image errorУчні 7-го класу у рік Благодійності, Доброчинності та Справедливості вирішили опікуватися тваринами, які опинилися у скрутному становищі. Вони дізналися, що у Києві, на Теремках є така людина з великим серцем Наталія Володимирівна Петрущенкова, волонтер, яка самотужки, не маючи на це пристосованого приміщення, займається тим, що рятує життя бездомним тваринам. 

Детальніше

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР!

image error
В рамках року, присвяченому благодійності, доброчинності та справедливості, наші першокласники вирішили обрати напрям своєї діяльності, пов'язаний з екологією та збереженням дерев. 

Детальніше

РІК БЛАГОДІЙНОСТІ - ПРОЕКТ ТУРБОТА ПРО ТВАРИН

image error
Сьогодні були підвeдeні підсумки хeштeгу в інстаграм "Турбота про мого домашнього улюблeнця". Пeрeможцeм став учeнь 7 класу Ян Арсeнтьєв, який зібрав найбільшe "лайків"! Вітаємо найтурботливішого учня НВК "Міцва-613" та його друга Джеррі, який, завдяки отриманій винагороді, заробив на "смачненьке"!

Детальніше

БАЖАННЯ ДІЯТИ

image error Відвідування Боярської лісової дослідної станції нікого не залишило байдужим, і надихнуло наших учнів на добрі вчинки щодо збереження рослин та дерев. З неабияким натхненням вони взялися за обкопування дерев на території навчального закладу.

Детальніше