АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

"ВЕЛИКА ГРА" ВІДБУЛАСЯ!

image errorСьогодні в Анатевці вже за традицією було проведено День Цивільного захисту. Цьогорічний захід проводили кваліфіковані спеціалісти багатьох служб, відповідальних за безпеку життєдіяльності людей. У проходженні навчально-пізнавального квесту "Велика гра" взяли участь всі, без виключення, учні НВК "Міцва-613", хедера Ор Менахем, школи дівчат і навіть вихованці дитячого садочка "Ган Зельда". 

Під керівництвом своїх капітанів та у супроводі дорослих наставників наші дітлахи повинні були пройти 8 локацій, а саме: навчитися надавати першу допомогу постраждалому, побути розвідниками, влучно стріляти по мішені, розібрати та зібрати зброю, загасити полум'я вогнегасником, кинути влучно гранату, пройти іспит у патрульної поліції, якнайшвидше надіти захисний комплект, знайти міну металошукачем, зорієнтуватися на місцевості, пройти інтелектуальні завдання та просто познайомитися з друзями нашими меншими - собаками, які навчені знаходити людей під завалами. Наприкінці дня відбулася тренувальна евакуація після оголошення про знаходження вибухово-небезбечного предмету у приміщенні школи з залученням спеціалістів відповідної служби для його виявлення та знешкодження. День видався дуже насиченим, цікавим, пізнавальним і безумовно корисним. За підсумками проходження квесту "Велика гра" перше місце посіла команда хлопців старшої школи "Торнадо", друге місце - дівчата середньої школи " Смайлики" і третє почесне місце - команда дівчат старшої школи "Кнопочки".
Вітаємо наших призерів! Повірте, перемога їм далася нелегко. Висловлюємо щиру подяку всім службам, які відгукнулися на наше прохання долучитися до цієї важливої справи, а саме: Мобільному рятувальному Центру Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Київському центру Дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання,
Головному територіальному управлінню юстиції в місті Києві, Шевченківській районній в місті Києві організації ТСОУ, 
ГО "Славетні епохи України", Молодіжній ГО "Струм", 
Відділу зв'язків Управління патрульної поліції в місті Києві,
ГО "Міжнародний проект Центр Підготовки "PATRIOT". 
Дякуємо за навчання і сподіваємося на подальшу співпрацю!