Мальцева Наталья Григорьевна

Мальцева Наталья Григорьевна

   

 

Мальцева Наталія Георгіївна – вчитель початкових класів.

Педагогічне кредо:

   Вчитись легко, коли вчитись цікаво!

     Подводя итоги недели, посвященной ДРУЖБЕ, наши первоклассники создали своими руками прекрасный букет под названием “Классная дружба “.

   Чудовим завершенням тижня “Твоя країна – Україна” стало для наших “першачків” виготовлення паперового лелеки – символа любові до батька-матері, а тому ще й символа сімейного благополуччя, любові до рідної землі, Батьківщини.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ДІЇ

Тематичний тиждень "Ми -підприємливі" у 1 класі розпочався заняттям з інтегрованого курсу "Я досліджую світ". Учні в "Ранковому колі" вітались із Сонечком , Землею, Україною, друзями, усіма-усіма. Заповнювали "Галявину настрою". Відмічали дату, день тижня, погоду на стенді "Ранкова зустріч". Обирали собі професії та організовували робочі місця перукаря, лікаря, продавця, ресторатора. Розв'язували економічні задачі. Закріплювали тему, купуючи за Міцва-долари необхідні товари в шкільному магазині. Робили висновки, що бути підприємцем і завдяки високим доходам стати меценатом як Лазар Бродський, Марк Цукерберг , Ілон Маск - це ознака успішної людини.

МИ - ПІДПРИЄМЦІ

Сьогодні, в рамках тижня "Ми - підприємливі", наші першокласники спробували себе в ролі підприємців. Самостійне виготовлення продукції і подальша її реалізація не залишили без прибутку нікого!)

В ГОСТЯХ У КАЗКИ
Яскраві ляльки, талановиті актори, незабутні пісні та емоції на весь день – все це про сьогоднішню поїздку початкової школи до лялькового театру на виставу “Кіт в чоботях”. Діти із задоволенням дивилися на гру героїв казки, активно спілкувалися з акторами та просто насолоджувалися виставою.
На шляху до школи ще довго – довго обговорювалися дії, які відбувалися на сцені та аналізувалися вчинки героїв.
А чи хотіли б Ви собі особистого кота в чоботях?

КОСМОС – ЦЕ ЦІКАВО!
На цьому тижні наші першокласники знайомилися з історією космонавтики, з назвами космічних тіл, дізналися цікаві факти про планети і, навіть, змоделювали Сонячну систему!

МИ - МАНДРІВНИКИ!

На цьому тижні наші першокласники подорожували світом. Дізналися хто такий мандрівник, разом складали правила безбечної мандрівки, побували на всіх 6 материках світу і зрозуміли чому треба дбайливо ставитися до природи, якої шкоди може завдати тваринам і рослинам навіть невелика кількість сміття.

ЮНІ ДОСЛІДНИКИ
Цей тиждень наші першокласники присвятили дослідницькій діяльності. Вчилися писати молоком таємні послання, спостерігали за тим, що станеться з листком пекінської капусти, якщо його помістити в розчин харчового барвника. Грали в гру “Природа – мудрий винахідник”.

УЯВИ СЕБЕ СПОРТСМЕНОМ

УЯВИ СЕБЕ СПОРТСМЕНОМ🏂🚴🏓Чому варто займатися фізкультурою? 🏸Які риси характеру розвиває спорт? ⚽Чому Олімпійські ігри — особливі змагання? Таким і багатьом іншим проблемним питанням був присвячений цей тиждень у наших першокласників. Але ж набагато цікавіше займатися фізкультурою практично, а не теоретично. А коли поруч майстер спорту Харченко Оксана Григорівна - олімпійські рекорди не за горами!

МОЇ УЛЮБЛЕНІ КНИЖКИ

Саме за такою темою провели минулий тиждень наші “першачки”. Крім того, учні відвідали шкільну бібліотеку, завідувач якої Руслана Петрівна розповіла про роль книги в житті людини. Діти усвідомили, що читання є невід’ємною складовою нашого розвитку і важливість дбайливого ставлення до книги.

ВИВЧАЄМО ТРАНСПОРТ
Який буває транспорт?
Як бути гарним пасажиром?
Для чого потрібні правила дорожнього руху?
Який транспорт найкращий?
Ось на такі складні запитання відповідали протягом тижня наші першокласники. А ще вони самостійно створили модель літака. Дуже цікавий і насичений видався тиждень!

ПІДКОРЮЄМО ЧАС

На цьому тижні наші “першачки” з’ясовували:
Чим вимірюють час?
Навіщо бути пунктуальними?
Як керувати часом?
Кожен із них наразі має свій власний годинничок, виготовлений власноруч

СВЯТО БУКВАРИКА

Любий, дорогий букварик!
Мов яскравий ти ліхтарик –
Дарував весь рік знання!
Літери всі знаю я!

ВИВЧАЄМО ДОВКІЛЛЯ

Чим займалися на цьому тижні наші першачки? Вони вивчали дуже важливу тему “Моє довкілля”! Та не просто вивчали, а й закріплювали отримані знання за допомогою лепбуків, які створювали власними руками. Досвідчений та турботливий класний керівник Мальцева Наталія Георгіївна ретельно перевірила кожну роботу і дуже пишається своїми учнями!

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ

Відкритий урок з цього предмету у першому класі сьогодні був присвячений вивченню води. Розпочався урок з традиційного “дружнього кола”, під час якого дітки віталися, говорили один одному компліменти, оголосили дату, день тижня та місяць, обговорили погоду. Було відчутно, що для дітей це вже звична справа і вони добре орієнтуються, даючи відповіді на поставлені запитання. Мальцева Наталія Георгіївна – досвідчений, мудрий вчитель, вже с першого класу вчить дітей самостійно та критично мислити, не боятися висловлювати власну думку. Ось і сьогодні вчителька не озвучила заздалегідь тему уроку, а запропонувала дітям самим визначити її, уважно прослухавши казочку. Вивчення властивостей води та її агрегатних станів відбувалося у “дослідницькому центрі”, де учні визначали їх самостійно експериментальним шляхом. Урок був насичений різноманітними завданнями, під час яких діти вивчали нові слова, читали, рахували, відгадували загадки. Музична хвилинка руху, обізнаність у правилах етикету (хлопчик першою пропускає дівчинку) – все, без виключення, справило дуже приємне враження на присутніх. Вдалим закінченням уроку було поставлене вчителем запитання: “Яку добру справу зробив би кожен із вас, якби був крапельками води?” Цікаві пролунали відповіді: хтось помив би машину, хтось напоїв би людей, а хтось зробив би нетілат ядаім. Ось так! А яку добру справу зробили би ви?

ru_RUРусский