Хомочкин Андрей Павлович

Хомочкин Андрей Павлович

Посада:      Вчитель природничих дисциплін

                    Класний керівник 7-Б класу

Освіта:       Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова

                    Національна Академія Наук України

Кредо:

“Навчання має бути не лише теоретичним, а й практичним, ми маємо отримувати радість від навчання використовуючи всі блага оточуючого нас світу”.

КАР’ЄРА, ДОСЯГНЕННЯ

Особиста сторінка Хомочкін Андрій Павлович

Інститут ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України

Member of the Presidium of the NAS of Ukraine

Senior engineer of the Department of Membranology and Phytochemistry.

Most cited publications

ResearchGate

ПЕРШІ ПАРОСТКИ У ВЛАСНІЙ ТЕПЛИЧНІЙ КОНСТРУКЦІЇ Ще напередодні свята Ту бі Шват вчитель природознавства Хомочкін Андрій Павлович надихнув своїх учнів на створення власної тепличної конструкції для вирощування рослин без впливу зовнішнього середовища, де створюється свій мікроклімат, який досягається автономною системою провітрювання, освітлення та поливу. Жоден учень не залишився осторонь! Робота кипіла, а в день святкування Нового року дерев відбулася урочиста презентація власної теплички. А чи не було це тільки макетом? А чи дійсно вона є придатною для вирощування рослин? Всі були в очікуванні результатів. А чи дочекалися - дивіться самі!)

Опубликовано Міцвой Київ Воскресенье, 23 февраля 2020 г.

СТАРОДАВНЯ ФІНІКІЯ. СТВОРЕННЯ ІЗРАЇЛЬСЬКО-ІУДЕЙСЬКОГО ЦАРСТВА. Саме цій темі був присвячений один із кейс-уроків, які так полюбляють наші учні. Цього разу у кейс-уроці були задіяні вчителі з чотирьох предметів, які освітили вищезазначену тему у прямому сенсі королівськими барвами. Учні 6-х класів побували у Стародавній Фінікії, ознайомилися з її історією, географічним положенням, традицією, природними багатствами та винаходами, якими суспільство користується до цього часу. Після тривалої мандрівки по Фінікії учні попрямували до Ізраїльсько-Іудейського царства. На цьому етапі школярі вивчили правління Давида та Шломо. Особливо цікавим моментом стали факти про мудрість та славу Шломо. Фішкою уроку стало фарбування учнями тканини у різні відтінки пурпурного кольору та дегустація найкорисніших плодів Фінікії.

Опубликовано Міцвой Київ Воскресенье, 8 декабря 2019 г.

УРОКИ, ЯКІ ЗАХОПЛЮЮТЬ Що ви знаєте про якість води? Учні 8-го класу вже дещо знають!) Бо навчилися готувати розчини для визначення її катіонного і аніонного складу. А на наступних уроках вони обов'язково з'ясують якої якості вода в нашій Анатевці. А ось 9-й клас занурився у приготування розчинів. І як каже вчитель хімії Андрій Павлович: "На ці речі можна дивитись вічно: як тече вода, горить вогонь і як учні 9 класу готують розчини)". Точність у цій справі відіграє дуже важливу роль, бо навіть помилка на одну соту грама має неабияке значення.

Опубликовано Міцвой Київ Четверг, 5 декабря 2019 г.

ПЕРШЕ ЗНАЙОМСТВО З ХІМІЄЮ А з якого класу ви починали своє знайомство з наукою "хімія" ? З 7-го? А ми впевнені, що...

Опубликовано Міцвой Київ Пятница, 1 ноября 2019 г.

"МІЦВА-МАН" ПРЕЗЕНТУЄ Дистанційне навчання ніяким чином не вплинуло на роботу нашого наукового учнівського товариства "...

Опубликовано Міцвой Київ Вторник, 19 мая 2020 г.

СЬОГОДНІ НА КАФЕДРАХ учні 1-4 класів разом з учителем природничих наук Андрієм Павловичем вивчали...

Опубликовано Міцвой Київ Среда, 15 января 2020 г.

МІСЯЦЬ СВІТЛА, ТИЖДЕНЬ ХАСИДИЗМУ мають проходити яскраво! Учні старшої школи із захопленням відгукнулися на пропозицію вчителя природничих наук Хомочкіна Андрія Павловича прикрасити оселі кожного яскравими нічними ліхтариками, як нагадування, що будь-яку темряву можна розвіяти світлом. А ще разом із вчителем трудового навчання Біденко Н.В. вирішили зробити прикраси, щоб порадувати своїх батьків подарунками до ханукальних свят!

Опубликовано Міцвой Київ Четверг, 19 декабря 2019 г.
ru_RUРусский