Домограй Фаина Федоровна

Домограй Фаина Федоровна

 

Посада:

  • Учитель начальной школы

Освіта:

  • Навчалася в Уманському національному педагогічному університеті ім. П.Г.Тичини; диплом – спеціаліст; спеціальність – вчитель початкових класів та практичний психолог; педагогічний стаж – 15 років; категорія – вчитель І категорії.

Кредо:

“Вчитель – це професія, захоплення, мистецтво, праця, які потребують лише любові і натхнення.”

МАЛЕНЬКИЕ, НО ОЧЕНЬ ОТВЕТСТВЕННЫЕ!!! Под чутким руководством классовода Фаины Федоровны наши первоклассники посадили...

Опубликовано Міцвой Київ Вторник, 28 ноября 2017 г.

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ, який тривав протягом першого півріччя, добігає кінця. Безліч найцікавіших уроків, кейс-проектів, виховних заходів було підготовлено нашими талановитими вчителями. Яскравим завершенням фестивалю став урок неймовірно творчої людини, вчителя початкових класів Дармограй Фаіни Федорівни. Учні третього класу під час уроку математики відправилися до уявного банку, де на них очікували різноманітні завдання і випробування, адже щоб мати уявлення про роботу справжнього банкіра, треба самому спробувати стати на його місце. З гарним настроєм з нагоди свята Хануки, яке наближається, учні занурились у роботу. Усний рахунок, розв'язання логічних задач з багатоцифровими числами, каліграфічна хвилинка, гра в "Монополію", цікаві факти про дітей, які досягли великих успіхів і змогли заробляти чималі гроші з юного віку - все було спрямовано на головне: навчити застосовувати на практиці отриманні знання. Урок промайнув так швидко, що навіть ніхто не помітив, бо всі були захоплені роботою. Недарма дітлахи наприкінці уроку дали йому найвищу оцінку, бо були дуже задоволені і вдячні своїй вчительці. Дякуємо всім вчителям-творцям гарного настрою, креативного освітнього простору та неймовірних педагогічних ідей за невтомну працю, щедрість душі та безмежну відданість своїй професії!

Опубликовано Міцвой Київ Суббота, 21 декабря 2019 г.

ПЕДАГОГІЧНА СКАРБНИЧКА Наша педагогічна скарбничка найцікавіших онлайн уроків не припиняє поповнюватись. Це зайвий раз переконує нас в тому, що талановитому вчителю ніщо не завадить зробити свій урок найцікавішим і найкориснішим у будь-якому форматі викладання.

Опубликовано Міцвой Київ Вторник, 9 июня 2020 г.

Уроки літературного читання завжди насичені різноманітними видами діяльності. Наприклад, сьогодні учні 4-А створювали ...

Опубликовано Міцвой Київ Четверг, 20 сентября 2018 г.

ЧИТАННЯ - ЦЕ ВІКОНЦЕ, ЧЕРЕЗ ЯКЕ ДІТИ БАЧАТЬ! Цікавими і захоплюючими є уроки літературного читання у дівчат 4 класу. За творчою роботою час минає непомітно.

Опубликовано Міцвой Київ Вторник, 30 октября 2018 г.
ru_RUРусский
ukУкраїнська en_USEnglish ru_RUРусский