News

WHAT IS WHAT IS THE WEATHER?

Сьогодні учні другого класу на уроці англійської мови вивчали погоду. Кожен мав змогу розповісти про свою улюблену погоду, назвати природні явища, а також скласти власні діалоги за темою.

ВИВЧАЄМО ДОВКІЛЛЯ

На цьому тижні учні першого класу вивчали дуже важливу тему “Моє довкілля”. Особливо цікаво їм було досліджувати, які таємниці має наше шкільне подвір’я. Дітлахи вчилися розрізняти об’єкти природи, і за підсумками набутих знань виготовили власні лепбуки “Довкілля”.

Поздравительные открытки!

   В классе информатики дети практиковались в создании картинок и поздравительных открыток для одноклассников. Эти поздравительные открытки они сделали сами с помощью программы для рисования! Молодцы, ребята!

SMART J

Сегодня ученики 6- ых – 7 – ых классов  под руководством тьютора по английскому языку Екатерины Сергеевны научились рассказывать о своих планах и мечтах, играли в настольные игры ,где нужно было находить слова на английском языке, делать синхронный перевод на украинский язык и выполняли разнообразные задания. Уроки по – английскому языку проходят в непринужденной и творческой атмосфере, а время занятий протекает совершенно незаметно.    Английский язык в SMART–.

УРОКИ МУЖНОСТІ 14

14 жовтня вписане у календар української історії як День захисника України. Цей день для всіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. Сьгодні відбувся особливий УРОК МУЖНОСТІ з особливим вчителем, ветераном АТО Примаченко Дмитром Валерійовичем. Діти почули з перших вуст про те, що захист своєї країни починається з бажання захистити.

ФЕСТИВАЛЬ ОСІННІХ ЄВРЕЙСЬКИХ СВЯТ

ФЕСТИВАЛЬ ОСІННІХ ЄВРЕЙСЬКИХ СВЯТ об’єднав дітей та вчителів у своїй різноманітності й дав зрозуміти: “Ми всі рівні перед Вс-вишнім!”Розпочав цикл Тішреївських свят Рош ха-Шана, що символізує початок нового року й нової долі для кожного. Учні початкової школи разом з вчителем Дармограй Фаіною Федорівною передали українською мовою атмосферу та традиції святкування єврейського Нового року.Про Йом Кіпур.

С ДНЁМ УЧИТЕЛЯ!

С ПРАЗДНИКОМ!!!Дорогие учителя!Поздравляем вас с наступающим профессиональным праздником, ДНЁМ УЧИТЕЛЯ!Профессия учителя благородна и бескорыстна, требует большой жертвенности, терпения и самоотдачи. Это всегда работа на будущее и во имя будущего – наших детей. Именно благодаря вам раскрываются способности и таланты наших учеников, многие из них становятся победителями и призерами Всеукраинских и международных олимпиад, конкурсов и проектов,.

СУЧАСНО! ВЧАСНО! УСПІШНО!

Під такими гаслами проходять заняття з робототехніки та IT-логіки від міжнародного проєкту SmartJ! Плануємо, конструюємо, досліджуємо, втілюємо бізнес-ідеї, прокачуємо навички спілкування та самопрезентації. Приєднуйтеся до нас!Join the SmartJ! https://mitsva613.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/120426361_2692365204359647_2047897709181935340_n.mp4

ХАГ СУККОТ САМЕАХ!

Уважаемые родители, педагоги, ребята!Мы находимся в особенном месяце еврейского года. Праздники сменяются один за другим и в их водовороте не всегда успеваешь задуматься о сущности праздника. А ведь в иудаизме практически всё имеет объяснение и значение. И вот сегодня, когда пасмурная погода и достаточно холодно, мы ставим шалаши Суккот. И мы должны это делать с.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ КУРЯЧЕ ЯЙЦЕ?

Такой сложный вопрос задал сегодня ученикам 9 класса преподавателю биологии Андрей Павлович Хомочкин. И было что исследовать, ведь в состав куриных яиц входит свыше 100 различных веществ. Так решил исследовать белок и его состав аминокислот, а также проверил все качественными реакциями.

НАШІ ВІТАННЯ!

Дошкільний світ – це дивовижний світ малюків, який наповнений веселим сміхом , забавними іграми та цікавими заняттями.Живуть у цьому світі і дорослі – працівники дошкільного виховання, які допомагають малюкам бути щасливими,люди з величезним серцем , наповненим любовью, добром, теплотою та турботою.Дорогі наші ДОШКІЛЬНЯТА дитячого садочка “Ган Зельда”!Від щирого серця вітаємо всіх зі святом дошкільних працівників!Нехай.

Ребецн Ханна Азман

Дорогие родители, учащиеся школы, воспитанники детского сада и весь коллектив сотрудников “Мицвы-613”! Мы сегодня подошли к самому светлому и трогательному дню в еврейском календаре. С одной стороны мы ведём себя как ангелы: не пьём, не едим, не носим кожаную обувь, не моемся. С другой – полное слияние со Вс-вышним в молитве. Это день, когда всему.

НАВЧАННЯ ТРИВАЄ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ!

Все в світі змінюється та кидає нові виклики. Цьогоріч таким викликом стала пандемія, яка вплинула на наше життя, внесла скрізь свої корективи, зокрема в освітній галузі.Піврічний карантин минулого навчального року став справжнім випробуванням і для вчителів, і для учнів. За підсумками роботи в умовах онлайн ми чітко зрозуміли, що далеко не всі діти готові сприймати.

ЗАРЯДЖАЄМОСЬ НАТХНЕННЯМ НА ПЛЕНЕРІ

Плене́р (від фр. en plein air — «на відкритому повітрі») – це не просто живопис на лоні природи. Це прагнення передати саме ту атмосферу, яка властива навколишньому світу в момент малювання. Звичайно, можна навчатись живопису і в класі. Та наша вчителька образотворчого мистецтва Наталя Володимирівна вважає, що особлива енергетика поєднання м’якої тиші і бурхливого плину.

Віртуальна екскурсія – комп’ютерний клас

Напередодні нового навчального року для учнів школи НВК «Міцва» був оснащений сучасним обладнанням новий комп’ютерний клас, де будуть проходити уроки інформатики, комп’ютерної справи, комп’ютерної графіки та інших сучасних технологій, без яких вже неможливо уявити наше освіту. Тут, в класі будуть також проходити і різноманітні он-лайн конференції, що стали звичними в період карантину. Але рано чи.

ДОВГООЧІКУВАНА ПОЇЗДКА ДО МЕДЖИБОШУ

ДОВГООЧІКУВАНА ПОЇЗДКА ДО МЕДЖИБОШУ18 Елула народились два світочі єврейського народу: раббі Ісроель бен Еліезер (Баал Шем Тов) і раббі Шнеур-Залман з Ляд (Алтер Ребе). Під час вчорашньої поїздки до Меджибошу учні нашої школи відвідали місце поховання Баал Шем Това. Діти прийшли зі своїми проханнями до могили праведника і сказали молитву за себе і всіх тих,.

ПРОЄКТ LEVEL UP BY SMART J – ЗАНЯТТЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ

Numbers – це нудно? Numbers – це важко? Зовсім ні!Сьогодні учні молодшої школи разом зі своїм тьютором Катериною Сергіївною вивчали числівники. Fun протягом усього заняття. Діти домальовували листочки квітам , допомагали годиннику знайти його цифри та розгадували зашифровані слова . Числа оточують нас скрізь. Наскільки важливо знати їх? Дуже важливо! Інтеграція математики в англійську мову.

ЗБЕРЕЖЕМО ЗЕМЛЮ, АДЖЕ ІНШОЇ У НАС НЕМАЄ!

Можливо маска і здатна вберегти нас від хвороби, але хто вбереже нашу рідну планету від одноразових масок. Сьогодні на уроці природничих наук ми вирішили провести експеримент та випробувати, які речовини здатні хоча б розкласти один із шарів маски. Для початку було обрано органічні розчинники, які зовсім не впорались із поставленим завданням. Тоді учні запропонували використати.

ДОСЛІДЖЕННЯ СВІTУ

Hабагато цікавіше, коли до частинки цього світу можна навіть доторкнутись. Уроки вчителя початкових класів Дубенської Анастасії Леонідівни з цього предмету завжди є унікальними і захоплюючими, адже кожного разу матеріал уроку підібраний саме про те, що дітям цікаво і знайомо. Ось і сьогодні темою для дослідження було “Історія нашої школи та спілкування в колективі”.

ГОТУЮЧИСЬ ДО ПОЇЗДКИ В МЕДЖИБІЖ

Cтарші дівчата школи відвідали Оель Чорнобильського Ребе, де написали листи і помолилися перед поїздкою. #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

СИЛА В ІМЕНІ TВОЄМУ

Чи замислювалися ви про походження свого імені? Ні? Але напевно ви чули фразу з книги «Пригоди капітана Врунгеля», написаної Андрієм Некрасовим: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Сьогоднішній урок єврейської традиції у 6 класі був присвячений саме тому, як наші імена впливають на долю і чому крізь століття ми змогли їх зберегти. #gallery-3.

КРОКУЄМО В НОВИЙ РІК З НОВИМ ПРОЄКТОМ

Сьогодні в нашій Анатевці проходило відкриття нового навчального проєкту JFuture! JFUTURE- це недільна освітня платформа з використанням нових технологій і методик навчання, де діти і батьки отримують нові знання, консультації від професійних фахівців і можуть якісно провести час в теплій сімейній атмосфері. Учні навчально-виховного комплексу з радістю взяли участь у заході, під час якого побачили.

ЗАРЯДЖАЄМОСЬ НАTХНЕННЯМ НА ПЛЕНЕРІ

Плене́р (від фр. en plein air — «на відкритому повітрі») – це не просто живопис на лоні природи. Це прагнення передати саме ту атмосферу, яка властива навколишньому світу в момент малювання. Звичайно, можна навчатись живопису і в класі. Та наша вчителька образотворчого мистецтва Наталя Володимирівна вважає, що особлива енергетика поєднання м’якої тиші і бурхливого плину.

ПЕРШІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Напередодні нового навчального року відбулися сьогодні у вже звичному для нас усіх on-line форматі. Адміністрація школи через ” zoom платформу” довела до відома батьківської громади інформацію щодо безпечного перебування дітей в школі та під час переїзду, зосередила увагу на нововведеннях в розкладі школи, познайомила з новими членами колективу. Для тих батьків, які з поважних причин.

Перше вересня!

ДОВГООЧІКУВАНА ЗУСТРІЧ зі школою, однокласниками, вчителями нарешті відбулась! Особливо святкова атмосфера сьогодні була створена для наших першачків, які з хвилюванням прийшли на свій перший урок. Завдяки турботливому і лагідному ставленню до них їх першої вчительки Наталії Георгіївни – хвилювання швидко пройшло, а після отримання святкових подарунків настрій взагалі стрімко пішов на покращення!Кожен класний керівник ретельно.

НЕМАЄ ЧУЖИХ ДІТЕЙ!

НЕМАЄ ЧУЖИХ ДІТЕЙ!Підготовка до нового навчального року майже добігла кінця, а ми не збавляємо набраних темпів, готуючись не тільки методично, а й психологічно).Вже стало традицією проводити психологічні тренінги в нашій Анатевці на свіжому повітрі. Ось і цього разу тренінг під назвою “Немає чужих дітей” пройшов в атмосферному місці. Практичний психолог та коуч Семенівська Наталія за.

НАВЧАЮЧИ, НАВЧАЄМОСЬ

Досвід, здобутий за період дистанційного навчання, та переусвідомлений під час літніх канікул, неодмінно має бути почутим та застосованим у майбутньому. Саме тому сьогодні в стінах “Міцви” відбувся воркшоп про фішки в онлайн навчанні та особливості планування та конструювання ефективних та технологічних уроків, підготовлений Дубенською Анастасією Леонідівною та Дрозд Дар’єю Ігорівною. Аналізуючи досвід проведених занять, педагоги.

НАВЧАЄМО ДЛЯ ЖИТТЯ

Головна мета уроків трудового навчання – дати дітям певні практичні знання і вміння, які їм знадобляться в подальшому дорослому житті. Тож гадаємо, завдяки ще одній здійсненній мрії, в самий найближчий час учениці “Міцви-613” здивують всіх нас швацькими виробами, виготовленими власними руками в новій шкільній швацькій майстерні.А щодо хлопців – їх очікує не менш цікава пропозиція.

Нарада вчителів

Скоро вересень впевненим кроком прийме естафету у серпня. У школі знову завирує життя. Дзвінкими дитячими голосами сповниться шкільне подвір’я, просторі коридори, світлі класи. До цієї зустрічі в першу чергу старанно готуються педагоги. Ось саме тому, 18 серпня в закладі відбувся воркшоп, який провела практичний психолог Семенівська Наталія Всеволодівна. Метою даної зустрічі було підготувати вчителів до.

КОЛИ МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ….

Наука і освіта не стоять на місці, тому постійно потребують вдосконалення. Якщо навчальний процес наповнений тільки теоретичними знаннями, освіта буде неповноцінною і надалі вимагатиме більше ресурсів і часу на її вдосконалення. Ми ж прагнемо досягти максимального рівня в освіті, щоб наші учні були конкурентно спроможними, постійно примножували свої знання і обов’язково реалізували свій потенціал. Саме.

ВІТАЄМО І ПИШАЄМОСЬ!

2020 рік надовго запам’ятається і учням, і вчителям, і батькам безліччю неочікуваних випробувань, які довелось нам всім пройти. Завдячуючи чіткій співпраці і взаємодії всіх учасників освітнього процесу, перехід на дистанційну форму навчання не став на заваді отримання високих результатів у навчанні для багатьох наших учнів, серед яких випускниця цього року Мудра Юлія. За високі досягнення.

КРОКУЄМО ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ

Протягом дистанційного навчання школа не переставала працювати в науковому полі. Учні, які є членами і кандидатами у члени шкільного наукового товариства “Міцва-МАН”, навіть в умовах карантину змогли підвищити свій науковий рівень, взявши участь у конкурсі-захисті творчих проєктів та науково-дослідницьких робіт. Незважаючи на те, що Останній дзвоник вже пролунав давно, ми вирішили не зупинятись на досягнутому.

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ!

Яскравим закінченням 2019-2020 навчального року стала заключна підсумкова конференція учнівського наукового товариства “Міцва-МАН”, під час якої було оголошено призерів конкурсу-захисту творчих проєктів та дослідницьких робіт. Свято науки відбулося завдяки спільній наполегливій праці вчителів-тьюторів зі своїми учнями-конкурсантами, професійній координації дій протягом всіх етапів роботи керівника шкільного наукового товариства Халабаджах І.М. та активній участі всіх відвідувачів нашого.

МАНДРУЄМО ДО СВІТУ ЦІКАВОГО І ЗАГАДКОВОГО

Тиждень навчальних екскурсій пройшов цьогоріч також у незвичному форматі, але так захоплююче, що вразив не тільки учнів, але й їх батьків. Це був тиждень подорожей у різні куточки України і світу, відвідування найвідоміших музеїв і бібліотек, заповідників і зоопарків, сільських господарств і навіть прогулянок у космосі. Віртуальні екскурсії виявились набагато простішими у втіленні, бо не.

Дистанційного навчання III

    2019-2020 навчальний рік стрімко добігає кінця. Швидко промайнули 10 днів останньої чверті. І ось ми вже зустрічаємо Першотравень! Півтора місяця ми працюємо у незвичних для нас умовах, втомилися від знаходження у замкнутому просторі та дуже сумуємо за живим спілкуванням. Але не зважаючи на це, ми не збавляємо темпу дистанційного навчання, а навпаки набираємо.

Осенняя феерия

Есть ли кто-нибудь, кто не мечтал бы хоть раз в жизни увидеть настоящую волшебную театральную феерию? Если бы вы сегодня заглянули к нам в гости, вашу мечту осуществили бы ученики 1 – 5 классов под руководством любимого учителя – Макаровой Инны Ивановны. Это был и спектакль, и концерт, и шоу! Празднично украшенный зал, необыкновенно красивые.

Маца своими руками

Накануне праздника Песах в УВК «Мицва-613» г. Киева традиционно распахнула свои двери импровизированная мацапекарня. Это событие бесспорно внесло в предпраздничную атмосферу школьной жизни особый аромат свежеиспеченной мацы.  Одевшись в фартуки и колпаки, под чутким руководством Йосефа Азмана, дети ненадолго превратились в настоящих пекарей мацы. Сам процесс замеса и раскатывания особенного теста стал увлекательным и незабываемым.
ukУкраїнська
ru_RUРусский en_USEnglish ukУкраїнська