News

ПОЗДРАВЛЯЕМ И ГОРДИМСЯ

2020 рік надовго запам’ятається і учням, і вчителям, і батькам безліччю неочікуваних випробувань, які довелось нам всім пройти. Завдячуючи чіткій співпраці і взаємодії всіх учасників освітнього процесу, перехід на дистанційну форму навчання не став на заваді отримання високих результатів у навчанні для багатьох наших учнів, серед яких випускниця цього року Мудра Юлія. За високі досягнення.

ШАГАЕМ К НОВЫМ СВЕРШЕНИЯМ

На протяжении всего дистанционного обучения школа не переставала работать в научном поле Ученики, которые стали членами школьного научного товарищества «Мицва- МАН», непосредственно в условиях карантина ,смогли повысить свой научный уровень, приняв участие в проектах и научно- исследовательских работах. Несмотря на то, что последний звонок прозвенел сравнительно давно, мы решили не останавливаться на достигнутом и активно присоединяемся к участию в научно- практических конференциях для молодых ученых и научно- педагогических работников.

ПОЗДРАВЛЯЕМ ЮНЫХ УЧЕНИКОВ!

Яскравим закінченням 2019-2020 навчального року стала заключна підсумкова конференція учнівського наукового товариства “Міцва-МАН”, під час якої було оголошено призерів конкурсу-захисту творчих проєктів та дослідницьких робіт. Свято науки відбулося завдяки спільній наполегливій праці вчителів-тьюторів зі своїми учнями-конкурсантами, професійній координації дій протягом всіх етапів роботи керівника шкільного наукового товариства Халабаджах І.М. та активній участі всіх відвідувачів нашого.

ПУТЕШЕСТВУЕМ ПО МИРУ ЯРКОМУ И ЗАГАДОЧНОМУ

Тиждень навчальних екскурсій пройшов цьогоріч також у незвичному форматі, але так захоплююче, що вразив не тільки учнів, але й їх батьків. Це був тиждень подорожей у різні куточки України і світу, відвідування найвідоміших музеїв і бібліотек, заповідників і зоопарків, сільських господарств і навіть прогулянок у космосі. Віртуальні екскурсії виявились набагато простішими у втіленні, бо не.

Дистанционное обучение III

    2019-2020 навчальний рік стрімко добігає кінця. Швидко промайнули 10 днів останньої чверті. І ось ми вже зустрічаємо Першотравень! Півтора місяця ми працюємо у незвичних для нас умовах, втомилися від знаходження у замкнутому просторі та дуже сумуємо за живим спілкуванням. Але не зважаючи на це, ми не збавляємо темпу дистанційного навчання, а навпаки набираємо.
ru_RUРусский
ukУкраїнська en_USEnglish ru_RUРусский