АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ МОЖЕ БУТИ ДУЖЕ ЦІКАВИМ!

Напередодні Дня фізкультури і спорту учні 4 - 11 класів здійснили подорож до спортивного табору біля села Небрат Бородянського району, де на них очікувала дуже насичена програма, а саме:

⛹️ Активні спортивні ігри;
👭👬 Тімбілдінг (ігри на згуртування колективу);
🙌 Майстер-клас з хендмейду;
🌲🌳 Незабутня Теренова гра "Диверсанти проти зв'язківців";
🌷 Яскраво проведений день на природі.


Опинившись у незвичних умовах, будучи поділеними на окремі команди дівчат та хлопців різних за віком, учні дуже вправно виконували всі поставлені перед ними завдання.

Окрема подяка організаторам заходу, які зважили на тематику цього навчального року, присвяченого людям з особливими потребами, і включили до вправ завдання, які потребували неабияких вмінь, бо виконувати їх доводилося без змоги бачити або говорити. Незабутній релакс та нові навички хендмейду отримали діти під час майстер-класу з плетіння за допомогою ниток та паличок.


Важливою частиною дня стала довгоочікувана Теренова гра, під час якої зв'язківці мали зібрати якомога більше повідомлень, доставляючи їх через ліс, не потрапивши в пастку диверсантів.


По закінченні дня команди-переможці отримали заслужені нагороди. Втомлені, але задоволені, з безліччю вражень та набутих навичок діти повернулися до школи.