АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

"МІЦВА" ЗУСТРІЧАЄ ГОСТЕЙ

image error

Веселий місяць Адар приніс нам ще одне веселе свято - сьогодні, з нагоди святкування Пурім-катан, НВК "Міцва-613" гостинно розчинив свої двері для наших шанованих гостей - учнів та викладачів єврейськоі гімназіі Ялдей Меназем з міста Житомир. 
Теплі слова привітання від Ребецн Ханни, знайомство зі школою, кілька хвилин відпочинку, а далі - насичена програма візиту.

Справжні господарі так вміють зустрічати гостей, що вони почувають себе як удома і залишають гостину з бажанням повернутися. Керуючись принципами гостинності, ми так і намагалися прийняти наших друзів з Житомира, щоб вони повернулися додому з незабутніми враженнями.
Сподіваємось, нам це вдалося. Мандруючи вуличками містечка майстрів, наші гості змогли навчитися виготовляти музичні інструменти, карнавальні маски, пам'ятні брелки, іграшки- антистрес, варити запашне і яскраве мило, і , звичайно, виготовляти вуха Амана - незамінний атрибут свята Пурім.
А ще скільки сміху, радості, нових знайомств і довгоочікуваних зустрічей старих друзів! І (як же без цього!) гора подарунків, більшість яких виготовлена своіми руками. 
І трішки суму в хвилини прощання, і радісне сподівання нових зустрічей!