АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ МОЖЕ БУТИ ДУЖЕ ЦІКАВИМ!

Напередодні Дня фізкультури і спорту учні 4 - 11 класів здійснили подорож до спортивного табору біля села Небрат Бородянського району, де на них очікувала дуже насичена програма, а саме:

⛹️ Активні спортивні ігри;
👭👬 Тімбілдінг (ігри на згуртування колективу);
🙌 Майстер-клас з хендмейду;
🌲🌳 Незабутня Теренова гра "Диверсанти проти зв'язківців";
🌷 Яскраво проведений день на природі.


Опинившись у незвичних умовах, будучи поділеними на окремі команди дівчат та хлопців різних за віком, учні дуже вправно виконували всі поставлені перед ними завдання.

Окрема подяка організаторам заходу, які зважили на тематику цього навчального року, присвяченого людям з особливими потребами, і включили до вправ завдання, які потребували неабияких вмінь, бо виконувати їх доводилося без змоги бачити або говорити. Незабутній релакс та нові навички хендмейду отримали діти під час майстер-класу з плетіння за допомогою ниток та паличок.


Важливою частиною дня стала довгоочікувана Теренова гра, під час якої зв'язківці мали зібрати якомога більше повідомлень, доставляючи їх через ліс, не потрапивши в пастку диверсантів.


По закінченні дня команди-переможці отримали заслужені нагороди. Втомлені, але задоволені, з безліччю вражень та набутих навичок діти повернулися до школи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З новим навчальним роком, "Міцво"!

 

30 серпня навчально-виховний комплекс "Міцва - 613" радо зустрічав вельмишановних гостей, батьків своїх учнів, минулих та майбутніх випускників і новачків- першокласників.

Під час Святкової лінійки дітлахам було запропоновано пройти квест з незвичними випробуваннями, адже цей рік ми присвячуємо інклюзії. Він пройде під гаслом "Всі ми рівні перед Вс-вишнім" і є логічним продовженням року Благодійності, доброчинності та справедливості.

Від ставлення кожного з нас і суспільства в цілому до людей з особливими потребами залежить чи почуватимуться вони дійсно рівними у своїх можливостях і правах.

Мета року потребує великої роботи, розуміння і бажання, тому на Першому уроці класні керівники намагалися відкрити дітям світ, у якому поруч з нами живуть люди з особливими потребами. І далеко не завжди ми готові сприймати цих людей рівними собі, але тільки від нас залежить, чи зможемо ми змінитись і зробити світ більш справедливим для них.

Пролунав перший дзвоник. 
Мазаль тов, любі учні, вчителі та батьки! 
З новим навчальним роком, "Міцво"!

 

ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛУ ПАМ'ЯТІ В АНАТЕВЦІ

image error

Сьогодні, 30 травня 2019 року в Анатевці відбулася надзвичайна подія - урочисте відкриття Меморіалу Пам'яті " 26 ІЯРА: ДЕНЬ СПАСІННЯ ТА ВИЗВОЛЕННЯ", який є нагадуванням про те, що сили добра перемогли і позбавили єврейський народ від повного знищення. І хоча порятунок дався єврейському народу ціною страшних жертв, він уцілів як єдине ціле і знову знайшов землю, обіцяну йому Вс-вишнім. Пам'ятати про це, шанувати полеглих і продовжувати жити і ростити нові покоління в руслі давніх єврейських традицій - очевидна воля Вс-вишнього, тому все, що робиться в ім'я цих цілей буде підтримано Їм.

Детальніше

"ВЕЛИКА ГРА" ВІДБУЛАСЯ!

image errorСьогодні в Анатевці вже за традицією було проведено День Цивільного захисту. Цьогорічний захід проводили кваліфіковані спеціалісти багатьох служб, відповідальних за безпеку життєдіяльності людей. У проходженні навчально-пізнавального квесту "Велика гра" взяли участь всі, без виключення, учні НВК "Міцва-613", хедера Ор Менахем, школи дівчат і навіть вихованці дитячого садочка "Ган Зельда". 

Детальніше

ЛАГ БА ОМЕР В АНАТЕВЦІ

image errorНапередодні свята Лаг ба Омер в Анатевці пройшов урочистий парад за участю педагогічних колективів та учнів НВК "Міцва-613", вихованців старшої групи дитячого садка Ган Зельда, хлопчиків хедера Ор Менахем та учениць школи для дівчат. Після параду, на площі перед синагогою діти за традицією проговорили 12 Псукім, змагаючись, хто є найкращим та найвиразнішим знавцем Псукім. Наприкінці свята було запалене традиційне багаття та приготовлена святкова трапеза.

Детальніше

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ЛАГ БА ОМЕР!

image errorЧудове святкування Лаг ба Омера відбулося сьогодні у Маріїнському парку Києва. Урочистий парад учнів та педагогічних колективів єврейських шкіл, представників єврейської громади Києва, привітання зі святом від Головного рабина України і Києва Моше Реувена Асмана та Головного рабина Донецької області Іцхака-Пінхаса Вишедськи, 12 Псукім у виконанні дітлахів, розіграш та вручення цінних подарунків, цікаві ігрові та інтелектуальні квести... Все це сприяло створенню надзвичайно святкового настрою! Всі приємно вражені і дуже задоволені). Зі святом!!!

Детальніше

Як ми зустрічали гостей з Білої Церкви

image errorСпільні заходи з учнями інших єврейських шкіл стали доброю традицією в нашій "Міцві". Сьогодні ми зустрічали гостей з Білої Церкви. Напередодні Дня незалежності Ізраїлю об'єдналися учні 3-4 класів обох шкіл для проведення спільного квесту, який мав за мету познайомити дітлахів з Ізраїлем минулого, сьогодення і майбутнього. Всі побували в «Наметі Авраама», відвідали «Ізраїльське кафе», побудували «Стіну Дружби», дізналися багато нового на станції «Традиція», зібрали пазл «Яхад». Було дуже цікаво разом спілкуватися, відповідати на питання вікторин, а головне - побудувати справжній «Міст Дружби» між нашими школами! Яскравим завершенням дня для всіх учнів, співробітників, гостей та мешканців Анатевки стало урочисте відкриття громадського центру "Бейт Шмуель".

Детальніше

СЕДЕР ПЕСАХ

image error

СЕДЕР ПЕСАХ - одна з найважливіших традицій свята Песах.
До свята починають готуватися заздалегідь, десь за місяць.
Сьогодні ми провели репетицію Седера. У нас була маца, але звичайно ж хамцовая, яку учні 3-4-х класів вчора зробили для всіх учасників нашого Седера. Також Седер - це особливо встановлений порядок дій, читання молитов, їжі і пиття за святковим столом.

Детальніше