АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613» -  Єврейська Школа Києва

УРОК ІЗ "ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ"

об'єднав сьогодні учнів 8-11 класів . З самого ранку всі налаштувались на військову виправку та дисципліну: як і годиться, привітали свого командира-керівника занять та, вишикувавшись, колективно виконали Гімн України.

Детальніше...

ТЕПЕР МИ ЗНАЄМО, ЯК ДОПОМАГАЮТЬ ТВАРИНИ ЛЮДЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Іподром - це не просто місце, де людина може провести час, поспілкуватися з конями, покататися на них, надихнутися. Іподром - це місце проведення іпотерапії.
Сьогодні учні початкової та середньої школи дізналися, що іпотерапія - це метод лікування людей, який полягає у взаємодії людини та спеціально навченого коня.
Іпотерапія є корисною для людей:
🐴 з особливостями фізичного розвитку;
🐴 з особливостями психічного розвитку;
🐴 які мають проблеми з соціалізацією;
🐴 бажаючих впустити у своє життя неймовірного друга - тварину.

Приємним сюрпризом було й те, що іподром спеціалізується ще й на каністерапії (методі лікування, де провідну роль відіграють саме собаки 😍🐶). Ох, як ці красуні запали в серця наших дітей! З такими чуйними та лагідними "лікарями" страх перед собаками пропаде назавжди. 💕

Звісно, найприємнішим було годування тваринок та спроба відчути на собі техніку іпотерапії, що лишила після себе лише найкращі емоції та враження.✨️

Ми хочемо висловити особливу подяку батькам дітей с особливими потребами та адміністрації іподромів, які дозволили нам побачити заняття з іпотерапії саме для таких діток. Це - неперевершений досвід та фундамент для розуміння проблем та шляхів допомоги людям с особливими потребами. 🌿

 

"ТОДІ ЇХ МІГ ВРЯТУВАТИ ХЛІБ... ТЕПЕР НАС ВРЯТУЄ ПАМ'ЯТЬ..."

23 листопада вся Україна вшановувала пам'ять жертв голодоморів. Страшній трагедії, яку пережив український народ у 30-х роках ХХ століття, її передумовам та жахливим наслідкам був присвячений сьогоднішній інтегрований урок з історії України та української літератури для 9-11 класів.

Детальніше...

ВЧИМОСЯ НЕ ДЛЯ ШКОЛИ, А ДЛЯ ЖИТТЯ

Саме під таким гаслом проходять уроки Дубенської Анастасії Леонідівни - вчителя за покликанням, талановитої, креативної людини, кожен урок якої - справжній феєрверк педагогічних ідей. Не став виключенням і сьогоднішній урок математики у 5-му класі за темою "Розв'язування задач економічного змісту".

Детальніше...

ХІМІЧНА МАГІЯ

Сьогодні учні 11 класу на уроці хімії повторювали класи неорганічних сполук та класифікацію хімічних реакцій.

Детальніше...

БАЖАЄТЕ ГАРНО ВИГЛЯДАТИ - ВИВЧАЙТЕ ХІМІЮ!

От вміє вчитель природничих наук мотивувати учнів до навчання!
На уроки Андрія Павловича діти завжди йдуть із задоволенням. Ще б пак, от сьогодні, наприклад, восьмикласники на уроці хімії виготовляли прикраси із власноруч вирощених кристалів.
І хоча це ще не зовсім дорогоцінне каміння, але початок вже є і далі буде...)