АДРЕСА

Селище Анатевка 

 •  вул. Старожитомирська, 47
 • с.Гнатівка
 • Києво-Святошинський район
 • Київська область
 • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613» -  Єврейська Школа Києва

Андрощук

Ірина Анатоліївна  

директор НВК «Міцва-613»

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «МІЦВА-613»

           Історія «Міцви-613» бере свій початок з 2002 року, коли в Києві був створений унікальний навчально-виховний комплекс для дітей з єврейських сімей, що став для всіх не просто освітньою установою, а справжнім теплим, світлим і привітним домом.

         Через 13 років, у листопаді 2015 року відбулась знаменна подія, коли «Міцва» переїхала у свій, тепер уже рідний дім, на унікальну за своєю історією землю, в Києво-Святошинський район Київської області, в єврейське поселення Анатевка.

         Нині у навчально-виховному комплексі налічується понад 200 дітей з єврейських сімей. Більшість з них - це діти з багатодітних сімей; неповних сімей; діти з дитячого будинку сімейного типу; діти, які перебувають під опікою і діти із сімей - біженців зі сходу України.

        Навчально-виховний комплекс «Міцва-613» включає в себе дитячий садок і школу, де діти поряд з якісною освітою отримують традиційне єврейське виховання і етно-культурну самоідентифікацію.

        «Міцва» - це, по суті, справжній маленький Ізраїль, з його поважними традиціями, витонченою культурою, чудовим івритом, його неповторним гумором і неперевершеним трепетним ставленням до кожної дитини.

Наша мета: навчити дитину головного - майбутнього самостійного успішного життя! Ми вчимо міркувати і самим отримувати знання!

Наші орієнтири: єврейські цінності + успіх + time management + активна життєва позиція + стресостійкість = впевнена, цілеспрямована, креативна, сучасна особистість, яка вміє самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

За шляхи реалізації поставленої мети ми вибрали:

 • Гуманістичну педагогіку, орієнтовану на особистість дитини, на врахування її індивідуальних інтересів і здібностей.
 • Розвиток образного мислення дитини методом Ейдетики.
 • ТРИЗ-педагогіку (теорія рішення винахідницьких задач).
 • Участь дітей у різних дослідницьких проектах, спрямованих на досягнення результату. Успіх народжує впевненість в собі! Особливо активну участь беруть наші діти в проектах програми Хефциба Міністерства освіти Ізраїлю, а, саме, «Історія моєї родини», «Хранителі єврейської громади». Крім того, ми фіналісти щорічних олімпіад з єврейських предметів у рамках програми Хефциба і олімпіад Даркейну із традиції єврейського народу.
 • Візуалізацію навчання шляхом використання 3D технологій.
 • Digital Learning - навчання з використанням цифрових інтерактивних технологій і різних ігрових моделей (Гейміфікація).
 • Інтегроване навчання, що об'єднує навчання одночасно з кількох дисциплін. Так, наприклад, такі предмети як біологія, хімія і фізика вивчаються у рамок предмета «Математика»; на уроках історії вивчають історію як українського, так і єврейського народів; а уроки української, російської та зарубіжної літератури обов'язково інтегруються з єврейською літературою.
 • Виховання загальнолюдських цінностей через участь в благодійних проектах. 2018-2019 навчальний рік оголошено Роком благодійності та доброчинності. Наступний 2019-2020 навчальний рік буде присвячений людям з особливими потребами. 2020-2021 навчальний рік пройде під девізом «Тріумф духу».
 • Гнучку систему вибору навчальних дисциплін, що враховує можливості конкретного учня і сприяє вибору його подальшої спеціальності.

 

«Міцва» - це особливий світ, де діти освоюють іврит, англійську, російську та українську мови, стаючи навіть не білінгвістами, а полілінгвістами вже з раннього віку, «отримуючи мови» «з перших рук» - від самих англійців, ізраїльтян та українців.

 Особлива увага у навчально-виховному комплексі приділяється екологічному вихованню та освіті, здоров'язберегаючим технологіям. Ми віддаємо перевагу екоіграшкам та ергономічному шкільному обладнанню.

 

Педагогічний колектив «Міцви-613» визначив одним із головних завдань у своїй діяльності: формування соціальних і громадянських компетенцій, заснованих на цінностях українського і єврейського народів, з урахуванням особливостей кожної нації, а саме, формування форм поведінки, необхідних для ефективної і конструктивної участі у суспільному житті; вміння працювати з іншими на результат, попереджати і вирішувати конфлікти, досягати компромісів.

 

І ми сміливо йдемо до поставленої мети, тому що:

 

 • Ми - команда професіоналів, яка мислить незалежно, творчо, критично і бере відповідальність за свої ідеї, рішення і вчинки.
 • Ми - єдиний цілісний організм, адаптований до будь-якого простору, незалежно від вікових меж.
 • Ми - переможці районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і олімпіад.
 • Ми - постійні учасники творчих проектів як в Україні, так і в Ізраїлі.
 • Ми пізнаємо і цінуємо традиції та культуру єврейського народу.
 • Ми любимо землю Ізраїль і готуємося до алії.
 • Ми - сміливі, ми -вільні в своєму виборі, ми - успішні, ми- переможці!!!