АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

"Міцва -МАН"

ДЕНЬ НАУКИ В "МІЦВІ-613"

image errorПоряд з різноманіттям виховних заходів в нашій "Міцві" велика увага приділяється освітній та науковій діяльності. Святкова конференція шкільного наукового товариства "Міцва-МАН" була присвячена Дню науки, який у травні місяці відзначається в Україні. Відкриття урочистого заходу почалося з привітання присутніх представниками всіх наук, які ми вивчаємо в школі. Керівник "Міцва-МАН" Халабаджах Інна Михайлівна презентувала фільм-огляд цьогорічних дослідницьких робіт та проектів. 

Детальніше

НАВАЖСЯ БУТИ МУДРИМ І ПОЧИНАЙ!

image errorПід таким девізом минулого року почало свою діяльність наше шкільне наукове товариство "Міцва-МАН". Ми з нашими талановитими дослідниками й кваліфікованими вчителями-тьюторами під керівництвом Халабаджах Інни Михайлівни дійсно наважилися займатися наукою і на сьогоднішньому засіданні вченої ради були представлені до захисту дослідницькі роботи та творчі проекти. Це був яскравий і захоплюючий калейдоскоп відкриттів, відомостей та думок. Найрізноманітніші теми не залишили нікого байдужим: про відомих єврейських бгагодійників та майстрів перекладів, про єврейських письменників та Праведника народів світу Шиндлера, про український фольклор та англійську мову, про копалини Світового океану, вплив добрив на картоплю та силу й шкоду батарейок, про хасидські нігуни та відроджену Анатевку. У захваті були всі! А перед високо поважним журі у складі Ребецн Ханни Азман, Андрощук Ірини Анатоліївни, Ковальової Ольги Володимирівни та Семенівської Наталії Всеволодівни тепер постало важке завдання - визначити найкращих із кращих.
Свято науки відбулося! Вперед до нових звершень!!!

Детальніше

НАУКА ДЛЯ ЛЮДИНИ - ЯК СОНЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ!

image errorСьогодні розпочато активну підготовку до наукових досліджень у нашому шкільному науковому товаристві "Міцва-МАН" - співдружності Мудрих, Ініціативних, Цілеспрямованих, Відповідальних, Активних, Мислячих, Амбітних, Наполегливих. А наука для нашого товариства - це Надійність, Активність, Уважність, Кмітливість, Актуальність. 

Детальніше