АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

УСПІХІВ, ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ!

image error

Сьогодні стартувала державна підсумкова атестація для наших учнів 9-го класу. Перший іспит вони складали з української мови.
Хвилювання не стало перешкодою для успішного проходження ДПА. Вітаємо та очікуємо на високі результати і з інших предметів!

Детальніше

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ ДПА!

image errorУчні 4-х класів НВК "Міцва-613", школи для дівчат та хедера Ор Менахем дуже відповідально поставилися до складання державної підсумкової атестації з математики. Результати порадували як учнів, так і вчителів. Іспити у випускників початкової школи позаду. Батьки можуть пишатися успіхами своїх діточок!

Детальніше

Сьогодні розпочали складати іспити майбутні випускники початкової школи.

image errorНаближається кінець навчального року. Починаємо підводити перші підсумки. Сьогодні розпочали складати іспити майбутні випускники початкової школи. Державна підсумкова атестація з української мови пройшла успішно. Вітаємо учнів 4-го класу з їх першою перемогою!

Детальніше

СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО УРОКІВ ПРИРОДОЗНАВСТВА

image errorУчні третього класу на уроках природознавства активно залучаються до наукової діяльності, готують власні дослідницькі роботи та вчаться їх презентувати. Але ж хіба цікава теорія без практики? Рослина, вирощена власними руками - це неабиякий досвід і ціла купа вражень! Тож рости соняшник, рости! 🌻 

Детальніше

ПІДКОРЮЄМО ЧАС

image errorНа цьому тижні наші "першачки" з'ясовували:
Чим вимірюють час?
Навіщо бути пунктуальними?
Як керувати часом?
Кожен із них наразі має свій власний годинничок, виготовлений власноруч.

Детальніше

В "МІЦВІ" ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ!

image errorНавчальним закладом сьогодні повністю керували учні 7-11-х класів. Дорослі стали дітьми: трохи бешкетували, трохи вередували, але ж при цьому пильно придивлялись і по-справжньому хвилювались за своїх вихованців: чи впораються, чи знайдуть вихід, чи не розгубляться? І наші новоявлені працівники всіх структурних підрозділів, вчителі і адміністрація таки впорались із поставленими завданнями, швидко реагували та знаходили вихід із проблемних ситуацій, продемонстрували свою відповідальність, кмітливість, винахідливість. Може трохи втомилися наприкінці робочого дня... Між тим - це корисний досвід і можливість краще порозумітися! Пишаємось і вже цілком впевнені, що нас є кому замінити, якщо буде потреба трохи перепочити))

Детальніше

ВИВЧАЄМО ТРАНСПОРТ

image errorЯкий буває транспорт?
Як бути гарним пасажиром?
Для чого потрібні правила дорожнього руху? 
Який транспорт найкращий? 
Ось на такі складні запитання відповідали протягом тижня наші першокласники. А ще вони самостійно створили модель літака. Дуже цікавий і насичений видався тиждень!)

Детальніше

МОЇ УЛЮБЛЕНІ КНИЖКИ

image error
Саме за такою темою провели минулий тиждень наші "першачки". Крім того, учні відвідали шкільну бібліотеку, завідувач якої Руслана Петрівна розповіла про роль книги в житті людини. Діти усвідомили, що читання є невід’ємною складовою нашого розвитку і важливість дбайливого ставлення до книги.

Детальніше

ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ ШЛЯХОМ ТВОРЧИХ ЗАВДАНЬ 

image errorНа уроках традицій учні з нетерпінням чекають на контрольні роботи. Не вірите? А дарма! Досвідчений і дуже креативний педагог Ребецн Ханна вміє здивувати своїх підопічних неординарним підходом до перевірки знань. Наприклад, після вивчення другої глави Книги Йеошуа діти створювали комікси, за третьою главою малювали справжні картини для музею, спілкуючись між собою тільки мовою жестів, а потім виступали в ролі екскурсоводів. Що їх чекає надалі залишається тільки здогадуватися)

Детальніше

УЯВИ СЕБЕ СПОРТСМЕНОМ🏂🚴

image error🏓Чому варто займатися фізкультурою?
🏸Які риси характеру розвиває спорт?
Чому Олімпійські ігри — особливі змагання?
Таким і багатьом іншим проблемним питанням був присвячений цей тиждень у наших першокласників. Але ж набагато цікавіше займатися фізкультурою практично, а не теоретично. А коли поруч майстер спорту Харченко Оксана Григорівна - олімпійські рекорди не за горами! 🏆

Детальніше

Дочірні категорії