Запекла боротьба тільки починається!

Запекла боротьба тільки починається, ми зареєстрували рекордну кількість учасників, пройшли тестування і з нетерпінням очікуємо на другий тур, в якому нам точно є що показати. На старт, увага, до перемоги!

Чому фалафель є ізраїльським символом?

Чому фалафель є ізраїльським символом? Як приготувати справжнісінький і найсмачніший фалафель? Все дуже просто. Фалафель – це не тільки національний ізраїльський стрітфуд, Фалафель – це справжнісінька ізраїльська мудрість. Східні знавці запевняють, що фалафель народився ще в стародавньому Єгипті, потім у близькосхідних країнах. А ось ізраїльтяни стали першими, хто перетворив ці смажені кульки на нову незнайому.

ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ

ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ З думкою про наших учнів, що перебувають в Ізраїлі, команда педагогів “Міцви” створила добірку уроків, що дозволять залишатися в навчальному процесі навіть у таких непростих умовах. Завітайте на наш youtube-канал і продовжуйте відкривати та досліджувати разом з нами! https://www.youtube.com/channel/UCFnn6R-Nk1_BshqZA3vlhbg СЕРЦЕ “МІЦВИ” З ІЗРАЇЛЕМ!

Місяць хешван – восьмий місяць за рахунком Тори

Місяць хешван – восьмий місяць за рахунком Тори, що починається з нісана, місяця виходу з Єгипту і зародження єврейського народу. А також другий місяць від створення світу. У цьому місяці почався Всесвітній потоп. Ноах зайшов у ковчег зі своєю сім’єю і тваринами. Також місяць називається мар хешван. Мар – гіркий, натяк на відсутність свят. Назва.

Запалимо шабатні свічки разом!

Запалимо шабатні свічки разом та розженемо пітьму, яка прийшла на Землю Ізраїлю і в наші душі! У цей шабат усі єврейські жінки та дівчата світу запалять шабатні свічки. Приєднуємося до цього важливого заходу! Навіть якщо це ваш перший раз, він буде надзвичайно значущим і потужним. Ам Ісраель хай! Народ Ізраїлю живий! Тисни поділіться цим дописом,.

Цей день настав!

Ми розпочинаємо перший тур нашої NEOлімпіада з англійської мови спільно з проєктом Level Up by Smart J. На учасників чекають неймовірно цікаві та захопливі завдання, які не тільки допоможуть знайти спільну мову з англійською, але прокачають важливі навички, без яких неможливо уявити себе в сучасному світі.

Здобувайте якісну освіту, зберігаючи свободу та гнучкий розклад вашої дитини!

Здобувайте якісну освіту, зберігаючи свободу та гнучкий розклад вашої дитини! Екстернатна форма навчання – це можливість навчатися незалежно від місцеперебування чи часу доби та можливість поєднувати освіту за кордоном та в Україні. Опановуй матеріали, навчайся у зручному темпі. Отримай документи про освіту державного зразка. Надаємо доступ до електронних підручників. Організація навчального плану. Індивідуальні заняття з.

У нас є чудова новина!

У нас є чудова новина! Спільно з проєктом Level Up by Smart J наша школа запускає неймовірну ініціативу – NEOlimpiada з англійської. Це не просто можливість проявити себе на мовному небосхилі, а і розкрити таланти вашої дитини та взяти участь у розіграші цінного призу. Чекаємо на наших заняттях, приєднуйтесь!

Шміні Ацерет і Симхат Тора

Шміні Ацерет і Симхат Тора завершують осінні єврейські свята. У Торі сказано, що на восьмий день від початку свята Суккот буде ще одне окреме, самостійне свято. Мудреці постановили, що в цей день – Шміні Ацерет – євреї закінчуватимуть щорічний цикл читання Тори і починатимуть читання її з початку. Так до Шміні Ацерет увійшов ще один.

Суккот – “Час нашої радості”

Суккот – “Час нашої радості” У дні Суккот євреї живуть у вкритих гілками тимчасових будовах, званих сукка, у яких бенкетують і славлять Вс-вишнього всі вісім днів свята. Один із найважливіших законів Суккот – міцва “чотирьох рослин”, коли з’єднують разом: Лулав – довгу гілку фінікової пальми, яка не розпустилась; Етрог – цитрон; Адассім – гілочки пахучої.