ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я. ДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ

У рамках Тижня здоров’я вчитель географії Атаманська С.С. провела віртуальну екскурсію “Туристичний маршрут навколо світу” з учнями молодшої, середньої та старшої ланок школи. Діти розширили уявлення про вітаміни, їх користь для людини, про вміст тих чи інших вітамінів в овочахта фруктах. Під час гри- вікторини “Загадкова географія” учні дізналися про 10 найкорисніших овочів та фруктів,.

НЕЙМОВІРНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

У НВК «Міцва-613» з великим успіхом пройшов «ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я», метою якого було привернути увагу учнів до питань охорони здоров’я, залучити підростаюче покоління до здорового способу життя. Цього тижня діти не тільки отримували знання про те, як зберегти своє здоров’я, а й смакували найкорисніші чаї. Насолоджуючись напоями, запропонованими МЕНЮ ЗДОРОВ’Я, школярі дізнавалися про корисні властивості чаїв,.

ЯК ДІВЧАТКА ХАЛИ ГОТУВАЛИ

Сьогодні учениці 1-5 класів “Міцви-613” гостювали в школі “Бейт Хана”. Дівчата зробили відділення хали, попросили за мир в Україні, а потім всі разом взялися за виготовлення дуже смачних хал до шабату. Після завершення роботи учениці “Бейт Хани” продемонстрували сценку з тижневої глави Тори та провели гру з цікавими запитаннями до Пуріму. Дякуємо дівчаткам “Бейт Хани”.

ДЕНЬ ЄДНАННЯ. МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

16 лютого 2022 року в Україні оголошено Днем єднання. Висловити свою підтримку Україні в її незламному прагненні до миру вирішили учні й вчителі НВК “Міцва-613”. ДЕНЬ ЕДИНСТВА. МОЛИТВА ЗА УКРАИНУ 16 февраля 2022 года в Украине объявлен Днем единства. Выразить поддержку Украине в ее несломленном стремлении к миру решили ученики и учителя НВК “Мицва-613”. Как.

ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ

Сьогодні до молодших школярів завітав вже знайомий “дідусь Ілан” (Лібі Чернявська) і розповів історію про те, як важливо радіти під час місяця Адар, а також пояснив дітлахам, чому ніколи не треба квапитись із висновками! ЛИТЕРАТУРНЫЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ Сегодня к младшим школьникам зашел в гости “дедушка Илан” ( его роль ярко исполнила учитель Либби Чернавская) и рассказал.

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я. ДЕНЬ ХІМІЇ

Сьогодні в рамках Тижня здоров’я вчителем хімії Кучерявою О.Д. для учнів молодшої школи було проведено гру-вікторину “Валіза здоров’я”. Учні 7-11 класів відвідали “Лабораторію здоров’я”, де взяли активну участь у проведенні різноманітних хімічних дослідів, а також отримали багато корисної інформації й порад щодо збереження свого здоров’я. НЕДЕЛЯ ЗДОРОВЬЯ. ДЕНЬ ХИМИИ Сегодня в рамках Недели здоровья учителем.

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Згідно з планом роботи на 2021-2022 н.р. в школі розпочався Тиждень Здоров’я, який проводиться методичним об’єднанням вчителів природничо-математичних дисциплін під керівництвом голови МО Зайченко В.Ю. Під час урочистого відкриття Тижня учень 11 класу Грицаєнко Данило ознайомив всіх учнів і вчителів із заходами, які відбуватимуться протягом тижня. В понеділок панувала наука ФІЗИКА. На уроках фізики разом.

ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ ІЗ ЗАХОПЛЕННЯМ

Завдяки чому наші органи під надійним захистом, а хода пряма та збалансована? Вчителька початкових класів Анастасія Дубенська запропонувала учням другого та третього класу дослідити будову та функціонал головних героїв опорно-рухової системи людини — скелету та м’язів, у дуже незвичний спосіб! Щоб краще запам’ятати назви та розміщення кісток, діти відлили з гіпсу Костянтина – консультанта з.

ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ

Відсьогодні ми започаткували добру традицію для молодшої школи. Щотижня учні початкових класів збиратимуться всі разом послухати цікаву розповідь від одного з учителів єврейського блоку. Найуважніших юних слухачів чекатимуть смачненькі солодкі призи! ЛИТЕРАТУРНЫЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ С сегодняшнего дня у нас началась добрая традиция для младшей школы. Еженедельно ученики начальных классов будут собираться вместе, чтобы послушать интересную историю.

ГРАЮЧИСЬ, НАВЧАЄМОСЬ РАЗОМ З STL

Сьогодні до НВК “Міцва-613” завітала STL (єврейська молодіжна організація Шиурей Тора Любавич) з розважальною програмою для молодшої школи. Провівши серед учнів 1-5 класів веселі ігри, майстер клас з вивчення історії, розповіли про свято День лідера Моше Рабейну, яке відзначають у єврейський місяць Адар. ИГРАЕМ, УЧИМСЯ ВМЕСТЕ С STL Сегодня в НВК “Мицва-613” посетила Еврейская молодежная.