ДЕРЗАЙТЕ, ЮНІ НАУКОВЦІ-ДОСЛІДНИКИ!

«Наука – шлях до успіху», – стверджує народна мудрість. Учні нашої «Міцви-613», для яких сьогодні відбулась установча сесія шкільного наукового товариства «Міцва-МАН» 2021-2022 навчального року, вже с початкової школи це знають. Тому під час сесії не було незацікавлених, байдужих, незадоволених. Усі з великою повагою, уважно й доброзичливо вислухали всіх манівців, які презентували теми своїх дослідницьких.

МИ ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ

Цього тижня наші наймолодші учні стали справжніми дослідниками світу, що нас оточує. Разом зі своїм класним керівником Мальцевою Наталією Георгієвною діти з’ ясовували, що допомагає людині пізнавати навколишній світ. Дослідження відбувалися в ігровій формі. Через ігри “Впізнай колір – склади вежу”, ” Загадкова торбинка”, “Чутливий носик”, “Що змінилося” діти дослідили, за якими саме органами чуття.

ВАЖЛИВА ПОДІЯ

21 жовтня в нашій Анатевці відбулося урочисте відкриття “Європейського центру допомоги реабілітаційним та медичним обладнанням” за ініціативи Головного рабина України і Києва Моше Реувена Азмана. Мета центру — сприяння у проходженні якісного повноцінного відновлювального курсу після травм, оперативних втручань або інших захворювань, в тому числі і COVID-19. Центр надаватиме людям, які потребують допомоги, у користування.

СПРАВЖНІЙ СЮРПРИЗ

очікував цього тижня на учнів основної школи НВК “Міцва-613”. До нашої Міцва-родини завітав гість з Великобританії, учень 13 класу Highgate School (London) – Пітер, який вирішив присвятити свої канікули волонтерській діяльності в нашому навчальному закладі. Це відмінна можливість для наших учнів не тільки поспілкуватися з “носієм мови”, обмінятися думками, порівняти свої знання, а й дізнатися.

ВИСЛОВЛЮЄМО СВОЮ ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ

батькам учнів 1-го і 7-го класів, які беруть активну участь у житті школи, підтримують план розвитку закладу і всіляко допомагають нам як методичними, так і технічними засобами навчання, що, безумовно, створює більш комфортні і зручні умови для навчання і виховання дітей. Дякуємо вам за турботу, щедрість і допомогу у поповненні матеріально-технічної бази навчально-виховного комплексу. Нехай.

В НВК « Мицва» прошел тренинг, посвященный понятию « доверие» .

ДОВЕРИЕ – ключ к построению отношений в любом сообществе: педагогическом, родительском, детском. Наши педагоги во время тренинга ′′ Доверие в коллективе ′′ вместе с практическим психологом Марией Жолтиковой узнали о нюансах и психологических особенностях  чувства доверия с помощью упражнений ′′ Свеча “,” Слепка и руководство “,” Подарок “. С помощью упражнения ′′ Фигурка ′′ учители.

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

учні 6-8 класів НВК “Міцва-613” взяли участь у спортивних змаганнях, продемонструвавши свою силу, швидкість, спритність та бажання перемогти. За результатами конкурсів, рухливих ігор та естафети, перемогу здобула команда “Червона ракета”. Кожен клас активно попрацював над виготовленням вітальних листівок до свята! Шана і слава захисникам, які відстоюють наше сьогодення і майбутнє нашої Батьківщини! К Дню защитника.

БУКЕТ ОСЕНІ

Протягом навчального тижня, присвяченого темі “Осінь”, наші наймолодші школярі вчилися спостерігати за сезонними змінами в живій та не живій природі, з’ясовували, чому осінь називають щедрою. На шкільному подвір’ ї учні із задоволенням милувалися красою осінньої природи, раділи сонечку, яке ще балує нас теплими осінніми днинками. Підсумком тижня стало виготовлення власноруч листівки під назвою “Букет осені”..

АНАТЕВКА ЗУСТРІЧАЄ ПОВАЖНИХ ГОСТЕЙ

На церемонію вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру та участі у жалобних заходах, присвячених 80-й річниці цієї страшної трагедії, до України прибули президент Ізраїлю Іцхак Герцог, лідери єврейських організацій, конгресмени Сполучених Штатів Америки, рабини з багатьох країн світу. Для більшості з них несподіваним відкриттям стало знайомство з поселенням Анатевка, яке є зразком відродження єврейства в Україні..