ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Для успішної адаптації першокласників в школі проводяться групові заняття з досвідченим практичным психологом Марією Жолтиковою. Під час занять учні за допомогою арт-вправ, піскової анімації та асоціативних карт пізнають один одного. Ефективному проведенню занять сприяє релаксаційний музичний супровід. Психологическое сопровождение первоклассников. Известно, что первый класс школы – для малышей бывает очень непростым и сопряжен с эмоциональными.

ФАРБРЕНГЕН НА ЧЕСТЬ 18 ЕЛУЛА

Сьогодні за календарем особлива хасидська дата – 18 Елула. Його ще називають хай Елул або день народження двох світил: раббі Ісроеля Бааль-Шем-Това – засновника хасидизму і раббі Шнеор-Залмана з Ляд – Альтер Ребе, який розвинув вчення хасидизму, сформувавши філософію руху Хабад. В нашій школі “Міцва-613” цей день не залишився поза увагою. Для всіх учнів був.

НАВЧАЛЬНИЙ РІК, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕЛИКІЙ РОДИНІ “МІЦВА-613”, РОЗПОЧАТО!

Сьогодні у родинному колі НВК “Міцва-613” пролунав ПЕРШИЙ ДЗВОНИК! Як приємно відчувати цю ранкову святкову атмосферу, коли ошатно вбрані дітки поспішають привітати своїх вчителів неймовірно гарними квітами, бачити зацікавлені погляди батьків щодо нових змін у школі, відчувати чиєсь хвилювання, бо хтось вперше переступає поріг школи, чиюсь радість, бо зустріли друзів після літнього відпочинку. Безліч емоцій,.

ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Від щирого серця вітаємо всіх із Днем Незалежності України! Це особливе свято для кожного громадянина України, незалежно від віросповідання та мови спілкування. Україна стала рідним домом для багатьох єврейських сімей. В Україні відродилось єврейське поселення Анатевка – мрія, втілена у реальність завдяки вірі і завзятості великої родини Азман на чолі з Головним рабином Києва та.

СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА РАДА

дає старт роботі всього педагогічного колективу навчального-виховного комплексу “Міцва-613”. Ми визначаємо і затверджуємо напрямки розвитку, освітньої діяльності та методичної роботи на новий навчальний рік. І це не просто формальне погодження запропонованого, це – обговорення і нові пропозиції, ідеї і шляхи їх втілення, спільна робота і єдиний командний дух! АВГУСТСКИЙ ПЕДАГОГИЧЕСКИЙ СОВЕТ дал старт работе всего.