СВЯТО ФУТБОЛУ В АНАТЕВЦІ

Сьогодні в нашій Анатевці відбулася визначна подія – до нас у гості завітав Манор Соломон — ізраїльський футболіст, фланговий атакувальний півзахисник донецького «Шахтаря» і національної збірної Ізраїлю. Найбільш за всіх очікували на відомого футболіста наші хлопці. Дуже вже хотілося їм поспілкуватися з видатним гравцем, взяти автограф і найголовніше – запросити зіграти разом у футбол. Манор.

ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

Сьогодні, в 35-у річницю Чорнобильської катастрофи, учні 2 класу намагалися дослідити та відчути глибину екологічної та загальнолюдської трагедії Чорнобиля. За допомогою сенкану спробували порівняти життя міста-привида «до» та «після». Кожен з нас вкотре задумався над ціною правди, ціною, що людина змушена платити за технічний прогрес, ціною сміливості та самопожертви. Приєдналися до челенджу «Квітка Відродження», вшанували.

ЧЕРГОВИЙ КЛАС ЗВІТУЄ

Протягом тижня учням чергового класу доводиться виконувати певні обов’язки, від відповідального ставлення до яких залежить порядок і чистота у нашому навчальному закладі. Учні 5 класу старанно попрацювали протягом тижня: поливали шкільні рослини, робили рейди з перевірки дотримання шкільної форми, наявності і своєчасного заповнення щоденників. Така активна робота дисциплінує учнів, привчає до порядку та дотримання встановлених.

МИ НЕ ЗАЛИШИЛИСЬ ОСТОРОНЬ

Цього тижня, а саме 22-23 квітня, учні нашої школи взяли активну участь у заходах, присвячених Всесвітньому Дню Землі. Цей день можна сміливо назвати найактуальнішим на даний час на нашій планеті. Це – своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги людей до існуючих і ймовірних проблем нашої планети. Більшість із них стосуються питань охорони навколишнього середовища,.

СПРОБУЙ І ЗРОЗУМІЄШ!

Сьогодні на уроці фізкультури наші хлопці спробували відчути на собі, як наші паралімпійці проходять змагання, маючи певні вади здоров’я. “Ми відчули на собі, як це бути без однієї ноги і руки, зрозуміли, що це дуже складно! Ми не впали духом і змогли забити голи. Емоційно це було складно, але з іншого боку, цікаво спробувати, щоб.

БЕРЕЖІТЬ ЗЕМЛЮ!

22 та 23 квітня з нагоди святкування Всесвітнього Дня Землі на заняттях з англійської мови учні початкової та середньої школи розгадували тематичні кросворди, за піснею «Earth song» Майкла Джексона вивчили велику кількість нових слів, взяли участь у дискусіях на зазначену тему, а також присвятили час малюнкам та поробкам.

ТРІУМФ ДУХУ ДЖОНА НЕША

Саме з такої теми розпочався урок математики у 9 класі, на якому учні мали можливість познайомитися з геніальним математиком нашого часу Джоном Нешом. У віці 30 років йому встановили страшний діагноз – параноїдна шизофренія. Але Джон не здався і через деякий час навчився контролювати хворобу, що дало йому можливість знову займатися улюбленою справою. В якості.