ПОДАРКИ ДЛЯ ВСЕХ К ТУ БИ ШВАТ

Атмосфера праздника царила в нашей “Мицве” с самого утра. А разве бывает праздник без подарков? Ученики 6 -10 классов под руководством учителя иврита и еврейской традиции Дарьи Дрозд решили подготовить подарочки для всей школы, а также угостить всех фруктами.

BLEEDING CONTROL

На уроках з предмету “Захист України” учні старшої школи отримують знання і навички, що можуть стати у нагоді будь-якої миті у повсякденному житті. На цьому тижні учні разом із вчителем Примаченком Дмитром Валерійовичем вивчалипротокол домедичної допомоги “BLEEDING CONTROL” – зупинка масивної кровотечі, під час якого відпрацювали практичні навички зупинки кровотечі з кінцівок за допомогою турникета.

ФЛОРАРІУМИ ДО СВЯТА

Сьогодні на честь свята Нового Року дерев Ту бі Шват учні школи разом з вчителем природничих наук Хомочкіним Андрієм Павловичем створювали власними руками флораріуми. Що ж це таке? Це ємність з завуженим горлом для створення спеціального мікроклімату всередині посудини. Найкращими жителями такого флораріуму є сукуленти чи кактуси, які полюбляють специфічний теплий та безвітряний клімат. Звичайно.

СІЧНЕВА ПЕДРАДА

Підведення підсумків роботи у І семестрі, стан адаптації наших першокласників до навчального процесу, обмін досвідом проведення уроків у режимі дистанційного та змішаного навчання, поради Ребецн Ханни та шкільних психологів щодо покращення взаємопорозуміння між учителем та учнем – ось таким насиченим видався сьогоднішній день для педагогічного колективу НВК “Міцва-613”.