СТАРТУВАВ І ЕТАП КОНКУРСУ

Сьогодні стартував перший (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який відбувався на платформі Скайп.Від нашої школи було надано заявки на участь у двох номінаціях. У номінації “Історія” була заявлена робота Данила Грицаєнка “Євреї в Україні: історія і сучасність” (науковий керівник – вчитель історії Сириця Аліна Володимирівна). У номінації “Зарубіжна література”.

ВОГНИКИ ДОБРА

Ось і підходить до завершення цей, не дуже вдалий на події в світі, 2020 рік. Наближається до завершення і перший навчальний семестр. Стан періодичного коливання від дистанційного навчання до звичайного емоційно виснажує і постійно тримає всіх у напрузі. І дуже хочеться в цих складних умовах якось підтримати один одного, зробити свято, нехай маленьке, як вогник,.

ГЛИНОТЕРАПІЯ

ГЛИНОТЕРАПІЯ – прекрасний спосіб відобразити свої переживання, продемонструвати свій внутрішній світ та познайомитись зі своїми сильними сторонами.Учні 6-го класу на заняттях з психології разом з практичним психологом Марією Жолтиковою розвивають свою креативність та пізнають свої емоції під час спільного процесу ліплення з глини та слухання звуків природи.           10Andriy KhoMochkin and 9 others

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ХАНУКАЛЬНОЇ ЛОТЕРЕЇ!

Оголошений напередодні Хануки конкурс ТікТок відео, на яких учні мали зафільмувати запалення ними ханукальних свічок, зібрав багато учасників. Кожен з представлених відеоматеріалів заслуговував на призове місце. Але ж призових місць тільки три! Тому вирішено було провести лотерею серед учасників конкурсу, аби щасливий випадок визначив переможців.Щасливчиками виявилися: Арсентьєва Сімона – учениця 5 класу, Дунаєвська Софія –.

HANUKAL STORY 5781

ХАНУКАЛЬНАЯ ИСТОРИЯ 5781? Театрализованное представление под таким названием сегодня подарили нам ученики 5 -10 классов. Юные артисты напомнили нам о том, что Ханука – праздник, наполненный чудесами✨ и светом ?, является олицетворением силы духа и единства! Хаг Ханука Самеах всем! #ханука #школа #мицва613 #8свеча Posted by Міцва Київ on Thursday, December 17, 2020

ПЕРЕДАЄМО ЕСТАФЕТУ

Цілий тиждень учні 9-го класу дбали про дотримання порядку у нашій школі. Діти контролювали дотримання санітарно-гігієнічних норм, робили перевірку шкільної форми та доглядали рослини.Чергові учні активно працювали, щоб забезпечити всім комфортне перебування в навчальному закладі. А тепер 9 клас передає естафету 10-му класу і бажає успіхів у цій важливій справі!

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ В НАУ

Сьогодні наші старшокласники мали можливість наблизитися до проєктування майбутньої професійної діяльності, завітавши в онлайн форматі на “День професій” до Національного авіаційного університету.