Єврейська школа

ГАРРІ ПОТТЕР і ВИКРАДАЧ ТОРИ

Таку назву мав спектакль, який наші талановиті учні і вчителі презентували на останньому дзвонику У головних ролях: Гаррі Поттер – Леві Дейлик, Рон Уізлі – Святослав Дорсман, Герміона Ґрейнджер – Мелана Сорока, Воландеморт – Ілля Москалик На початку новоприбулі студенти були розподілені Розмовляючим Капелюхом у чотири факультети: Мішна, Мідрашим, Кабалла, Хасидут. Потім вони об’єдналися у.

Свято Шавуот

Свято Шавуот ми відзначаємо 6-7 сивану (2024 року – 12-13 червня) на честь найбільшої події в історії людства – Синайського Одкровення. Цього дня 2448 року від створення світу (1312 р. до н.е.) сини Ізраїлю отримали від Всевишнього Тору і Десять Заповідей – морально-етичну основу всієї нашої цивілізації. Свято Шавуот висловлює глибоку ідею про те, що.

Випускний у садочку Ган Зельда!

Минулої п’ятниці наші маленькі зірочки святкували випускний! Це був незабутній день, сповнений сміху, радості та незабутніх моментів. Дітки продемонстрували свої таланти, які вони розвивали протягом усього року, та отримали свої перші дипломи. Ми вдячні нашим чудовим вихователям за їхню відданість і любов до наших дітей. Дякуємо батькам за підтримку та довіру. Разом ми створюємо спільноту,.

Лаг баОмер в Анатевці

У неділю ми відзначили Лаг баОмер разом з громадою синагоги Бродського! Парад відкрив свято, де маленькі і дорослі учасники з гордістю читали 12 псукім . Далі на дітей чекали веселі стрибки на батутах та смачні бургери . Учні також мали можливість відчути себе справжніми лучниками, стріляючи з лука . А після була проведена лотерея, де.

У нашій школі ми завжди дбаємо про безпеку учнів!

У нашій школі ми завжди дбаємо про безпеку учнів! У пʼятницю в нас відбулася важлива зустріч з офіцером групи цивільно-військового співробітництва, капітаном Сергієм Гридіним. Наші вихованці дізналися про сучасні методи виявлення мін, основні правила поведінки у небезпечних зонах та як діяти у разі виявлення підозрілих предметів. Важливо бути обізнаними та готовими до будь-яких викликів, адже.

4 Іяра (13 травня) – День Пам’яті

4 Іяра (13 травня) – День Пам’яті День, коли весь єврейський народ вшановує пам’ять солдат, які загинули за незалежність своєї держави. Цього дня учнівський та педагогічний колективи нашого закладу взяли участь в акції вшанування пам’яті єврейських та українських воїнів, які поклали своє життя за незалежність. В рамках цієї акції ми провели хвилину мовчання, сказали молитву.

ПРЕМʼЄРА ВИСТАВИ «ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ»

«За двома зайцями» – комедійна п’єса українського драматурга Михайла Старицького, що була написана у 1883 році українською мовою. Ця історія розповідає про цирульника Свирида Голохвостого, який мріє збагатитися, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, а водночас залицяється до бідної дівчини-красуні Галі. У п’єсі вдало висвітлено проблему соціальної нерівності та висміяно життя українських русифікованих міщан Києва,.

Іяр – це вавилонська назва місяця, який у Торі названо просто “другим”

Іяр – це вавилонська назва місяця, який у Торі названо просто “другим”, бо він безпосередньо слідує за Нісаном – першим із місяців року. У Танаху він названий “Місяць Зів” (Млахім I, 6,1), тобто “місяцем сяйва”, бо саме в ньому сонце починає світити на повну силу, проте ще не обпікає, як у літні місяці, або ж.

У свята 4 назви…

У свята 4 назви: Песах, Хаг а-Херут (свято свободи), Хаг а-Мацот (євреї харчувалися мацою в роки рабства), Хаг а-Авів (свято весни). Слово Песах у перекладі з івриту означає “перестрибнув”. Цим словом у Торі називається жертвоприношення, яке євреї мали приносити в це свято. Саме свято отримало свою назву від цього жертвопринесення, адже Всевишній у Єгипті “пасах”.