АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613» -  Єврейська Школа Києва

Рік благодійності, меценацтва, справедливості.

МИ НЕ МОЖЕМО ЗАЛИШИТИСЬ ОСТОРОНЬ

image errorРік, присвячений благодійності і доброчинності, нами було вибрано не випадково. Ми намагаємося навчити наших дітей дарувати тепло, увагу, допомагати і підтримувати тих, хто цього потребує. Ми віримо, що той, хто опікувався дітьми з особливими потребами, вже не зможе зверхньо ставитися до таких людей; той, хто допомагав притулку для тварин, вже не образить кинуте кошеня; той, хто посадив хоч одне дерево або квітку, вже не зможе просто зламати гілку або затоптати рослину. Ми сподіваємося на це, ми вчимо і вчимося разом з нашими дітьми... Ми розуміємо, що це не одноразові акції цього року, це вже назавжди. Хіба ми зможемо тепер залишися осторонь? Ось і вчора, як тільки прочитали на сторінці Facebook, що наші друзі з фонду "Родина" потребують допомоги, то вже сьогодні учні 9 - 11 класів відправилися до центру, де відбуваються заняття з дітками з особливими потребами.  

Наші учні допомогли виготовити роздатковий матеріал, взяли участь у заняттях та прогулянці з вихованцями центру. Ми вчимо, що далеко не завжди від нас чекають якоїсь матеріальної допомоги. Інколи тепле слово, дружня підтримка, прояв уваги роблять набагато більше, ніж усі скарби світу. Хтось, можливо, скаже: "Краще б на заняттях сиділи та науки вивчали". Може й так, час розсудить. Але ж хіба не є найголовнішим уроком у житті - навчитися творити добро? Погодьтесь, його так бракує у нашому сучасному світі....