АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613» -  Єврейська Школа Києва

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ РОЗПОЧАТО!

Відкритий урок історії для 8-го класу за темою "Виникнення українського козацтва і початок національно - визвольної війни", який сьогодні презентувала вчитель другої категорії Сириця Аліна Володимирівна, став яскравим відкриттям Фестивалю педагогічних ідей, якими вчителі будуть щиро ділитися один з одним під час взаємовідвідувань уроків.

Різноманітність використаних завдань та відповідний музичний супровід, вдале поєднання історії українського та єврейського народів тих часів, запрошення "справжнього" козака, який повідав учням правила і традиції українських козаків - все це разом зробило урок неймовірно цікавим, живим, а саме головне - успішним, бо за його підсумками діти дійсно засвоїли навчальний матеріал та ще й залишилися під неабияким враженням від козака, який до них завітав.

Приємно відмітити дружню підтримку колег, які щиро допомогали хто ідеями, хто оформленням, а хто навіть і акторською майстерністю під час підготовки уроку! Разом - ми сила! І сьогодні це було по-справжньому відчутно!

Гарний початок Фестивалю дає надію на не менш цікаве його продовження.