Навчально-виховний комплекс «Міцва-613» -  Єврейська Школа Києва

НАВЧАННЯ - ПРОЦЕС БЕЗПЕРЕРВНИЙ

image errorЗазвичай, коли в навчальному закладі проходять педагогічні ради, розгортається один і той же сценарій: досвідчені «метри» та їх менш імениті колеги «засідають», вирішуючи важливі питання навчально-виховного процесу. 
Що ж до нашого навчального закладу, то цей сценарій не спрацьовує. Сьогоднішній день для вчителів та вихователів НВК «Міцва-613» пройшов насичено, змістовно та весело. Яке б питання ми не розглядали: адаптація вихованців дитячого садочку до школи, атестація колег, стан підготовки до ДПА, ЗНО, виявлення здібностей учнів та їх психологічні характеристики – усі вони проходили у формі дискусії, жвавого обговорення та бажання навчитися чомусь новому в усіх присутніх: і у тих, хто доносив інформацію, і у тих, хто її сприймав.

Детальніше

"ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ВЛАСНИХ ЦІННОСТЕЙ"

image errorЩо ж таке цінності? Звідки ж беруться наші цінності? Як реалізувати їх у своєму житті? На всі ці питання допомогла нам відповісти практичний психолог, коуч, експерт в області бізнес консалтингу, тренер Несія Фердман. Під час тренінгу педагогічним працівникам були надані інструменти для виявлення справжніх життєвих цінностей і постановку цілей на їх основі. Живе спілкування, невимушена атмосфера, цікаві життєві приклади сприяли активній та плідній роботі. З повагою, вдячністю і впевненістю у подальшій співпраці чекаємо на нові зустрічі з Несією Фердман!

Детальніше

ПІДСУМОВУЄМО ТА ПЛАНУЄМО

image error

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної ради НВК "Міцва-613", на якому:
√ Підведено підсумки канікулярного марафону для педагогічних працівників "Точилка для розуму" з вирішення відкритих задач.
√ Заплановано заходи щодо забезпечення наступності та послідовності педагогічного процесу на основі спільної роботи вихователів дошкільного структурного підрозділу та вчителів початкових класів, серед яких є проведення занять у старшій групі дитячого садка вчителями 1 класу. 
√ Визначено форми та методи успішного переходу учнів початкової школи до основної,
 

Детальніше

ЯК СТВОРИТИ КОМФОРТНЕ НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ КОЖНОГО УЧНЯ? 

image errorЦьому і багатьом іншим актуальним питанням був присвячений сьогоднішній майстер-клас, який пройшов у дуже цікавій інтерактивній формі, підготовлений і проведений Чоклою Іриною Володимирівною і Андрощук Русланою Петрівною у співпраці з Халабаджах Інною Михайлівною та Шкаровською Наталією Сергіївною. Всі, без виключення, педагогічні працівники закладу були вражені високим рівнем майстер-класу, отримали багато корисної інформації та безліч позитивних емоцій.

Детальніше

ЯК МОТИВУВАТИ ДІТЕЙ НАВЧАТИСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ? 

image errorВирішенню такого простого, але й разом з тим, складного питання було присвячено ряд заходів, до яких сьогодні долучилися всі педагогічні працівники закладу:
- Цікавий тренінг від методиста дошкільного структурного підрозділу Шурмельової Наталії Володимирівни про вміння ставити слушні запитання під час навчання.
- Педагогічна рада, на якій було розглянуто чимало важливих питань стосовно організації навчально-виховного процесу.
- Особлива творча атмосфера та гарний настрій! 
Все це сприяло активній та плідній роботі.

Детальніше

НАВЧАЙ, НАВЧАЙСЯ, ВІДКРИВАЙ, ЗАПАЛЮЙ!

image errorУчителі «Міцви-613» не тільки навчають, але й самі навчаються, щоб відкривати нові шляхи для своїх вихованців, запалювати в них гаряче бажання пізнання світу та себе самого, щоб засяяли вони яскравими талановитими зірками. 

Детальніше