БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні учень 11 класу Грицаєнко Данило, переможець районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з мови іврит, взяв участь у ІІІ (обласному) етапі. Побажаємо Данилу найкращих результатів і тільки перемоги! ЖЕЛАЕМ ВАМ ПОБЕДЫ! Сегодня ученик 11 класса Грицаенко Данило, победитель районного этапа Всеукраинской ученической Олимпиады по ивриту, принял участие в III (региональном) этапе. Желаем Данилу лучших результатов.

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Саме в цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів. 27 січня учні та вчителі основної й старшої школи взяли участь в онлайн конференції, присвяченій цій трагічній даті. Вчитель єврейської традиції Лібі Чернявська підготувала унікальні відеоматеріали, які не залишили.

Спасем окружающую среду вместе

Сьогодні до нашого навчального закладу завітали волонтери проєкту Netaim від скаутського молодіжного руху Абонім Дрор за підтримки Kерен Каемет леІсраель. З учнями початкової, середньої та старшої школи були проведені цікаві заняття за темою “Ту бі-Шват”, під час яких діти жваво обговорювали традиції свята, майстрували різноманітні вироби, ставили сценки, а також приділили увагу проблемам екології та.

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

В історії майже кожного народу є дуже багато прикладів того, як об’єднання зусиль багатьох давало неймовірні результати, і того, як сварки та конфлікти всередині губили гідну справу. Сьогодні, напередодні Дня Соборності України, ми говорили з дітьми про єдність, про те, що саме в єдності наших духовних цінностей є наша сила і сила будь-якого народу і.

ТУ бі-ШВАТ 5782

Сьогодні на честь свята, назва якого перекладається як “Новий рік дерев”, учні 5-6 класів підготували лялькову виставу для всієї школи. По закінченні вистави кожна дитина отримала свого друга-дерево, яке їм належить посадити і виростити. І звичайно ж, який же Ту бі-Шват без фруктів? Ми зробили седер і скуштували 7 плодів Ізраїлю. ТУ би-ШВАТ 5782 Сегодня.

УРОКИ ДО СВЯТА

Урок івриту, присвячений святу Ту бі-Шват, сьогодні був надзвичайно цікавим і смачненьким для наших першокласників. УРОКИ ПЕРЕД ПРАЗДНИКОМ Урок иврита для первоклассников был посвящен празднику Ту би Шват и прошел не только интересно, но еще с фруктовой поддержкой. Стоит заметить, что наши дети демонстрируют высокий уровень иврита уже в первом классе. Иврит в « Мицве».

РАДІО “МІЦВА” В ЕФІРІ

Відсьогодні розпочало працювати шкільне радіо “Міцва”, до випуску якого готувалися учениці чергового 8-А класу. Андрієнко Маргарита привітала всіх вчителів та учнів з першим виходом в ефір шкільного радіо і розповіла про свято Юд Шват, яке відзначається на 10-й день єврейського місяця Шват. Відповідальні чергові також нагадали школярам про необхідність дотримання Правил поведінки учнів і попередили.

10 ШВАТА – ДЕНЬ ДВУХ РЕБЕ

10 ШВАТА – ДЕНЬ ДВУХ РЕБЕ В честь праздника Юд Шват к ученикам Анатевки приехал раввин и мульти- флейстист Лев Лейбман. Виртуозная игра на флейте перенесла наших учеников в таинственный музыкальный мир периода Иерусалимского храма. И, конечно же, мы завершили этот день фарбренгеном, который провели в честь поднятия души рэб Зейва Эмануэля Левитан. Большой фарбренген.