НАЙАКТИВНІШІ ОТРИМУЮТЬ ВИНАГОРОДУ

Протягом 8-ми днів свята ХАНУКА тривала акція, під час якої діти надсилали фото або відео запалювання ними ханукальних свічок. За підсумками акції найактивніші її учасники отримали призи! Вітаємо переможців! САМЫЕ АКТИВНЫЕ ПОЛУЧАТ НАГРАДУ В течение 8-го дня Святой ХАНУКИ длилась акция, в ходе которой дети присылали свои фото или видео зажигания ханукальных свечей. П итогам.

“МЕНОРА У ВІКНІ”

“МЕНОРА У ВІКНІ” Яскравим завершенням свята ХАНУКА стала шкільна театралізована вистава “Менора у вікні”, підготовлена музичним керівником закладу Оленою Кирилюк разом з учнями 1-10 класів. Зворушлива історія про хлопчика і його безцінну менору не залишила байдужими нікого, а талановите акторське виконання було оцінено бурхливими оплесками глядачів. “МЕНОРА В ОКНЕ” Ярким завершением праздника ХАНУКА стал школьный.

ХАНУКА — ЧАС, КОЛИ МИ НАГОЛОШУЄМО НА ВАЖЛИВОСТІ ВИВЧЕННЯ ТОРИ.

Події цього свята пов’язані з утисками народу Ізраїлю з боку ідолопоклонників-греків, які забороняли євреям дотримуватися заповідей Вс-вишнього та навчати цим заповідям своїх дітей. Традиція давати гроші в Хануку з’явилася як спосіб заохочення дітей за високі досягнення у вивченні Тори та стимул для подальшого продовження занять. Учні нашої школи також отримали Ханука Гелт, відокремили цдаку і.

СТОСУНКИ І Я

Саме такій темі був присвячений недільний психологічний тренінг, який підготували для вчителів школи практичні психологи Жолтикова Марія та Меркулов Владислав. Під час тренінгу кожен учасник пізнавав себе в стосунках, досліджував труднощі, які виникають у взаємостосунках, за допомогою психологічних асоціативних карт знаходив рішення для їх покращення. Різноманітні психологічні вправи допомогли педагогам зрозуміти цінність відмінності та унікальністі.

СМАКОТА!!! Майстер клас з виготовлення латкесів

Мастер – класс по приготовлению латкесов  В нашей « Мицве» прошел мастер класс по приготовлению латкесов- традиционного  блюда Хануки- картофельных оладьев , приготовленных на растительном масле . Дети самостоятельно освоили кухонные терки, на которых протерли картофель, замесили тесто и потом сами пожарили латкес, который получился нежным и неимоверно вкусным. Латкес- блюдо еврейской ашкеназской гастрономической  культуры.

ВІТАЄМО З БАТ МІЦВОЮ!

Сьогодні в нашій шкільній родині відбулась особлива та зворушлива подія – бат-міцва дівчаток 6-А класу: Аліси Бардеги, Сімони Арсентьєвої та Таїсії Пісної. Смачні частування, кольорові кульки, святковий торт , привітні посмішки – все це очікувало на запрошених гостей. Чарівні іменинниці разом з однокласницями підготували дуже цікавий відеокліп і зворушливий танок. Вчителі та адміністрація тепло привітали.