ПЕРЕД СВЯТОМ СУККОТ

за традицією прийнято будувати сукку на подвір’ях, на верандах. Учні середньої та старшої школи сьогодні також взяли активну участь у будівництві сукки, бо це вважається священним обов’язком. У суцці протягом святкового тижня євреї вивчають Тору, моляться, приймають їжу, сплять або відпочивають. Використання сукки в якості тимчасового житла вважається виконанням заповіді. Наша «Мицва» начала строить Перед.

ХОДА ПАМ’ЯТІ З НАГОДИ 80-РІЧЧЯ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

15 вересня 2021 року відбувся захід, організований Всеукраїнським єврейським конгресом та єврейською громадою м. Києва. До Ходи Пам’яті з нагоди 80-річчя трагедії Бабиного Яру приєдналися учні і вчителі НВК “Міцва-613”, вшанувавши пам’ять загиблих. Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не.

СЛІДУЮЧИ ТРАДИЦІЇ

Напередодні Йом Кіпур прийнято також просити і дарувати шматочки пирога з житнього борошна з медом – леках. Це чудовий символ: «Якщо треба буде мені отримувати їжу з милості, то нехай це станеться сьогодні, зараз, щоб не довелося мені надалі протягувати руку за милостинею». Следуя традиции. Накануне Йом Кипура принято попросить, чтобы человека угостили, а также.

ЩИРО ВІТАЄМО!

Сьогодні дружна родина НВК«Міцва-613» привітала іменинників літнього періоду з Днем народження! На адресу школярів пролунали побажання міцного здоров’я, успіхів у навчанні, здійснення мрій, завжди гарного настрою і натхнення на добрі справи! МАЗАЛЬ ТОВ!!! Рус. Сердечно поздравляем наших учеников. Сегодня дружная семья НВК ′′ Мицва-613 ′′ поздравила именинников летнего периода с днем рождения. Ребятам пожелали крепкого.

ОБРЯД КАПАРОТ

За давньою традицією учні НВК “Міцва-613” пройшли рітуал очищення від гріхів напередодні свята Йом Кіпур. ОБРЯД КАПАРОТ Согласно древней еврейской традиции ученики НВК ′′ Мицва-613 ′′ прошли Капарот- ритуал очищения от грехов накануне праздника Йом Кипур. Символизм обряда Капарот состоит в том, что мы, в этом момент уподоблены птице, принесенной в жертву. Человек же способен.

ШАНА ТОВА УМЕТУКА!

Сьогодні велика Міцва-родина готувалась до свята Рош а Шана. Діти із задоволенням виготовляли круглі хали, святкові листівки, а потім дарували один одному подарунки, зібрані власноруч. Рус. В канун Рош- а Шана большая семья  НВК « Мицва» с особым воодушевлением готовилась к предстоящему празднику. Дети с удовольствием изготавливали круглые халы, рисовали яркие , праздничные открытки, после.

Я – ШКОЛЯР

Саме такій темі був присвячений перший тиждень нового навчального року в 1 класі. Учні за допомогою стіни слів шукали відповіді на питання: Навіщо мені ходити до школи? Що я очікую від шкільного життя? Хто я? Хто мої однокласники? Що покласти у шкільний ранець? Всі першокласники успішно справились з усіма завданнями першого тижня навчання і підсумували.

ПРОВЕДЕННЯ ОБРЯДУ ТАШЛИХ

є традиційним для учнів нашої школи напередодні свята Рош-а-Шана. Ташлих в Анатевке Проведение обряда Ташлих – стало традиционным для учеников нашей школы в канун Рош – А –Шана. В живописном месте Анатевка , возле красивого местного озера – выполнять этот обряд особенно приятно . Обряд Ташлих  обязательно проводится у воды,  водоема . куда образно евреи.