СВЯТО, СПОВНЕНЕ ПОДІЙ І ВРАЖЕНЬ!

Після святкового параду, розігрування цінних подарунків, атракціонів і призових польотів на гелікоптері, на наших учнів чекала не менш захоплююча і насичена програма у школі: інтелектуальний конкурс – брейн-ринг, присвячений святу Лаг ба Омер, майстер-клас з виготовлення святкових хал від Ребецн Ханни, кулінарний марафон по приготуванню найрізноманітніших салатів до святкової вечері. Наприкінці дня наші діти втомлені.

ЩАСТЯ ТА ДРУЖБА

Саме про такі важливі для кожної людини поняття розмірковували сьогодні учні 6 класу під час виховної години разом з класним керівником Катериною Плащевською та практичним психологом Марією Жолтиковою.

ПРИРОДА — ГЕНІАЛЬНИЙ ХУДОЖНИК

Сучасний ритм життя часто віддаляє нас від спілкування з живою природою, світом рослин та тварин. Учні «Міцви-613» усвідомлюють, що людина нерозривно пов’язана із навколишнім середовищем. Саме тому сьогоднішня навчальна екскурсія до «Долини страусів» мала справді терапевтичний ефект! Наші дітки були у захваті від живого, теплого та пухнастого вибуху сенсорних вражень! Вдалося пригостити, доторкнутися, потиснути лапу.