НАВЧАЮЧИ, НАВЧАЄМОСЬ

Досвід, здобутий за період дистанційного навчання, та переусвідомлений під час літніх канікул, неодмінно має бути почутим та застосованим у майбутньому. Саме тому сьогодні в стінах “Міцви” відбувся воркшоп про фішки в онлайн навчанні та особливості планування та конструювання ефективних та технологічних уроків, підготовлений Дубенською Анастасією Леонідівною та Дрозд Дар’єю Ігорівною. Аналізуючи досвід проведених занять, педагоги.

ОБУЧАЕМ ДЛЯ ЖИЗНИ

Головна мета уроків трудового навчання – дати дітям певні практичні знання і вміння, які їм знадобляться в подальшому дорослому житті. Тож гадаємо, завдяки ще одній здійсненній мрії, в самий найближчий час учениці “Міцви-613” здивують всіх нас швацькими виробами, виготовленими власними руками в новій шкільній швацькій майстерні.А щодо хлопців – їх очікує не менш цікава пропозиція.

СОВЕЩАНИЕ УЧИТЕЛЕЙ

Скоро вересень впевненим кроком прийме естафету у серпня. У школі знову завирує життя. Дзвінкими дитячими голосами сповниться шкільне подвір’я, просторі коридори, світлі класи. До цієї зустрічі в першу чергу старанно готуються педагоги. Ось саме тому, 18 серпня в закладі відбувся воркшоп, який провела практичний психолог Семенівська Наталія Всеволодівна. Метою даної зустрічі було підготувати вчителів до.

КОГДА МЕЧТЫ СБЫВАЮТСЯ ....

Наука і освіта не стоять на місці, тому постійно потребують вдосконалення. Якщо навчальний процес наповнений тільки теоретичними знаннями, освіта буде неповноцінною і надалі вимагатиме більше ресурсів і часу на її вдосконалення. Ми ж прагнемо досягти максимального рівня в освіті, щоб наші учні були конкурентно спроможними, постійно примножували свої знання і обов’язково реалізували свій потенціал. Саме.