Top News

ТАК ДЕРЖАТЬ!

Даже во время праздника Пурим ученики 5 класса не забыли, что они дежурят по школе. Чистота и порядок – залог здоровья и всегда прекрасного настроения!)

COOL ENGLISH!

Несмотря на праздник Пурим, учеба продолжается. Но и во время уроков можно поиграть, развивая при этом память, внимание и изучая новые слова. И всё это благодаря проекту Level Up by Smart J.

ВЕСЁЛЫЙ ПУРИМШПИЛЬ

Одна из исторических традиций – театрализованный рассказ Мегилат Эстер, который называют Пуримшпиль. Ученики 2-5 классов под руководством учителя начальных классов Дармограй Ф.Ф. представили вниманию благодарных зрителей замечательный спектакль, сцены которого удачно чередовались с весёлыми музыкальными паузами.

ПОДАРКИ ДЛЯ ВСЕХ К ТУ БИ ШВАТ

Атмосфера праздника царила в нашей “Мицве” с самого утра. А разве бывает праздник без подарков? Ученики 6 -10 классов под руководством учителя иврита и еврейской традиции Дарьи Дрозд решили подготовить подарочки для всей школы, а также угостить всех фруктами.

BLEEDING CONTROL

На уроках з предмету “Захист України” учні старшої школи отримують знання і навички, що можуть стати у нагоді будь-якої миті у повсякденному житті. На цьому тижні учні разом із вчителем Примаченком Дмитром Валерійовичем вивчалипротокол домедичної допомоги “BLEEDING CONTROL” – зупинка масивної кровотечі, під час якого відпрацювали практичні навички зупинки кровотечі з кінцівок за допомогою турникета.

ФЛОРАРІУМИ ДО СВЯТА

Сьогодні на честь свята Нового Року дерев Ту бі Шват учні школи разом з вчителем природничих наук Хомочкіним Андрієм Павловичем створювали власними руками флораріуми. Що ж це таке? Це ємність з завуженим горлом для створення спеціального мікроклімату всередині посудини. Найкращими жителями такого флораріуму є сукуленти чи кактуси, які полюбляють специфічний теплий та безвітряний клімат. Звичайно.

СІЧНЕВА ПЕДРАДА

Підведення підсумків роботи у І семестрі, стан адаптації наших першокласників до навчального процесу, обмін досвідом проведення уроків у режимі дистанційного та змішаного навчання, поради Ребецн Ханни та шкільних психологів щодо покращення взаємопорозуміння між учителем та учнем – ось таким насиченим видався сьогоднішній день для педагогічного колективу НВК “Міцва-613”.

СТАРТУВАВ І ЕТАП КОНКУРСУ

Сьогодні стартував перший (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який відбувався на платформі Скайп.Від нашої школи було надано заявки на участь у двох номінаціях. У номінації “Історія” була заявлена робота Данила Грицаєнка “Євреї в Україні: історія і сучасність” (науковий керівник – вчитель історії Сириця Аліна Володимирівна). У номінації “Зарубіжна література”.

ВОГНИКИ ДОБРА

Ось і підходить до завершення цей, не дуже вдалий на події в світі, 2020 рік. Наближається до завершення і перший навчальний семестр. Стан періодичного коливання від дистанційного навчання до звичайного емоційно виснажує і постійно тримає всіх у напрузі. І дуже хочеться в цих складних умовах якось підтримати один одного, зробити свято, нехай маленьке, як вогник,.

en_USEnglish
ru_RUРусский ukУкраїнська en_USEnglish