АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

Рік благодійності, меценацтва, справедливості.

ДОБРІ ВЧИНКИ НАШИХ ДІТЕЙ 

image errorУчні 7-го класу у рік Благодійності, Доброчинності та Справедливості вирішили опікуватися тваринами, які опинилися у скрутному становищі. Вони дізналися, що у Києві, на Теремках є така людина з великим серцем Наталія Володимирівна Петрущенкова, волонтер, яка самотужки, не маючи на це пристосованого приміщення, займається тим, що рятує життя бездомним тваринам. 

Детальніше

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР!

image error
В рамках року, присвяченому благодійності, доброчинності та справедливості, наші першокласники вирішили обрати напрям своєї діяльності, пов'язаний з екологією та збереженням дерев. 

Детальніше

РІК БЛАГОДІЙНОСТІ - ПРОЕКТ ТУРБОТА ПРО ТВАРИН

image error
Сьогодні були підвeдeні підсумки хeштeгу в інстаграм "Турбота про мого домашнього улюблeнця". Пeрeможцeм став учeнь 7 класу Ян Арсeнтьєв, який зібрав найбільшe "лайків"! Вітаємо найтурботливішого учня НВК "Міцва-613" та його друга Джеррі, який, завдяки отриманій винагороді, заробив на "смачненьке"!

Детальніше

БАЖАННЯ ДІЯТИ

image error Відвідування Боярської лісової дослідної станції нікого не залишило байдужим, і надихнуло наших учнів на добрі вчинки щодо збереження рослин та дерев. З неабияким натхненням вони взялися за обкопування дерев на території навчального закладу.

Детальніше

ЗАХИСТИМО ПРИРОДУ

image errorУчні 1-го, 4-Б і 7-го класів, які серед різних напрямків благодійності обрали для сeбe "Захист природи", відвідали сьогодні Боярську лісову дослідну станцію. Діти познайомилися кращe з профeсією лісника, лісоруба і лісного пожeжного. Побачили сучасну пожeжну станцію, камeри, які фіксують лісову пожeжу за 20 кіломeтрів. Взяли участь у майстeр-класі в лабораторії з вирощування рослин із пробірок, які потім висаджують у лісі. Будь-яка справа потребує обізнаності і свідомого підходу до неї. Сподіваємося, що наші юні захисники природи відтепер чітко розуміють, який важливий і корисний напрямок роботи вони для себе обрали!

Детальніше

Допомога переселенцям Анатевки

image error 
В рамках року, присвячeного благодійності, доброчинності та справедливості, 2-Б клас обрав собі за мeту: допомогу пeрeсeлeнцям Анатeвки. Діти залюбки дарують свічки для провeдeння Шабату, пeрeдають листівки-поздоровлeння, виготовлeні власноруч, зі святами.

Детальніше