АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

ПРИМНОЖУЮЧИ РАДІСТЬ

image errorЛюбов, турбота, підтримка… Як мало їх у сучасному світі. Ми ніби боїмося поділитися ними, щоб не втратити ані крихти, часто не усвідомлюючи того, що, виявляючи турботу, любов, підтримку, ми лише примножуємо їх.
Щоб навчити наших дітей ділитися любов’ю і турботою, 2018 – 2019 навчальний рік в НВК «Міцва-613» оголошено Роком благодійності, доброчинності і меценацтва.
21 лютого 2019 року учні 3, 8, 10 і 11 класів здійснили поїздку до фонду "Родина", який опікується дітьми з особливими потребами, щоб передати їм розвиваючі ігри, фрукти, смаколики та необхідні речі. 

Нам були дуже вдячні за подарунки, які ми з собою привезли. Але найціннішим і найкращим подарунком для діток, якими опікується фонд «Родина», стали увага і турбота, яку виявили наші учні до них. Живе спілкування, весела гра, поділена радість - прикрасили сьогодні і день учнів "Міцви", і день вихованців фонду, які стали для наших дітей не просто далекими незнайомцями, які потребують допомоги, а класним малим Пашею, веселим Феліксом, крутою малою Сашею, життєрадісним Дімою…А це означає, що сьогодні у світі стало трішки більше Добра, Турботи, Любові…