АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

🍵 KEEP CALM AND DRINK TEA 🍪

image errorОсь і добіг кінця Тиждень англійської мови.
Тиждень, який був сповнений традицій, історії та мови англомовного населення світу.
Тиждень, який був сповнений любові, радості та веселощів.
Тиждень, який подарував настрій усім дітлахам "Міцви". 
Тиждень, який виявив найкращих поліглотів та найсміливіших, найталановитіших, найкреативніших, най-най... учнів! 
Але, разом з цим, вивчення мови на цьому не завершується, і наших друзів чекає ще більше пригод! 
To be continued!

Детальніше

TODAY A READER 📘, TOMORROW A LEADER 👑

image errorНі для кого не секрет, що читання відіграє важливу роль при вивченні мови. А з цього випливає, що до читання треба дитинку підштовхнути, вмотивувати, зацікавити! 
Так і сьогодні, подорожуючи квестом "The Big Friendly Giant", учні старшої та початкової школи дізналися багато нового про твір Роальда Даля, виконали цікаві завдання на різних станціях, посміялися, погралися та обрали для себе англійську літературу на літо.

Детальніше

МІСЯЦЬ АДАР - МІСЯЦЬ РАДОСТІ, ВЕСЕЛОЩІВ ТА ПОСМІШОК! 😂😊

image error

Сьогодні, 1 адара, учні НВК "Міцва-613" провели "Веселу клоунаду", а саме: підготували різноманітні атракціони для нашого дитячого садочка. Дітлахи переглянули лялькову виставу "Пурімська історія" у виконанні талановитих акторів 8 - 10 класів.  

Детальніше

BEAUTY WILL SAVE THE WORLD 🌏 

image errorПроминув другий день Тижня англійської мови у стінах НВК "Міцва - 613". На кожному кроці, куди не глянь, можна було зустріти юних принців та принцес, поважних королів та королев. А чим же монарша родина була заклопотана? Здогадалися? Готувалися до конкурсу модельного дефіле у стилі "Queen and King of Great Britain". 

Детальніше

MUSIC IS THE STRONGEST FORM OF MAGIC 

image error4 лютого у нашій "Міцві" стартував Тиждень англійської мови, а це означає, що у два рази більше креативу, більше ідей, більше творчості, більше англійської мови, більше мистецтва! 
До речі про мистецтво. 

Детальніше

ГІМНАСТИКА ДЛЯ МОЗКУ - ДІЄВИЙ СПОСІБ ПОЛІПШИТИ НАВЧАННЯ

image error

Ось і добігає кінця тиждень, присвячений КІНЕЗІОЛОГІЇ, унікальній науці, що вивчає м’язові рухи у будь-яких проявах. Фактично кінезіологія – це спеціальні фізичні вправи, здатні поліпшити роботу мозку. Саме їх ми активно використовуємо під час фізкультурних п’ятихвилинок на уроках. 
Попереду не менш цікавий тиждень - Тиждень англійської мови. Тож, ГОТУЄМОСЯ!)

 

ОСЬ ТАКІ МИ МОЛОДЦІ! 

image error

Наші "першачки" успішно пройшли першу частину книжок Арійот, за що отримали грамоти і нові книжки. Успіхів вам, малеча, у подальшому навчанні!)

Детальніше

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС, БО ЦЕ ВЕСЕЛО, ЦІКАВО І КОРИСНО!

image error

28 січня у нас розпочався Тиждень використання елементів кінезіології під час навчального процесу. Кінезіологія - відносно новий напрям у психології, прихильники якого доводять, що за допомогою активації певних точок тіла, ми можемо керувати психічними процесами, емоціями, пам'яттю, розумовою діяльністю. Цікаві та веселі вправи під час уроку радо зустрічають учні як молодшої, так і старшої школи. Всі із задоволенням відгукнулися на пропозицію вчителя початкових класів Дубенської Анастасії Леонідівни продемонструвати, що саме ми робимо під час таких вправ. Тож, ПРИЄДНУЙТЕСЬ!)

Детальніше

ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

image errorУ пам'яті кількох народів зберігається історія про 300 героїв, які загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців, у грузинів - 300 арагвійців, а в Україні - 300 юнаків під Крутами. У цьому бою полягли київські студенти та учні, які у 1918-му році стали на захист незалежності свої Вітчизни. 
На честь вшанування пам'яті героїв Крут в НВК "Міцва-613" ученицею 11 класу Гергель Авіталь було проведено урок-диспут у формі круглого столу.

Детальніше

ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОЇ ПРАВЕДНИЦІ РЕБЕЦН ХАЇ-МУШКИ ШНЕЄРСОН

image error22 швата 5779 року було присвячено урок, який провела заступник директора з навчально-виховної роботи дошкільного структурного підрозділу Талья Гріншпан. Під час заходу дівчата переглянули фільм про Ребецн Хаю-Мушку, дізналися нові факти з життя великої праведниці. За темою уроку кожна учениця написала листа собі сьогоднішній і собі - майбутній.

Детальніше