АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

СЕДЕР ПЕСАХ

image error

СЕДЕР ПЕСАХ - одна з найважливіших традицій свята Песах.
До свята починають готуватися заздалегідь, десь за місяць.
Сьогодні ми провели репетицію Седера. У нас була маца, але звичайно ж хамцовая, яку учні 3-4-х класів вчора зробили для всіх учасників нашого Седера. Також Седер - це особливо встановлений порядок дій, читання молитов, їжі і пиття за святковим столом.

Детальніше

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЬОМОГО ЛЮБАВИЦЬКОГО РЕБЕ МЕНАХЕМ-МЕНДЕЛА ШНЕЄРСОНА

image error

СЬОГОДНІ 11 НІСАНА - ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЬОМОГО ЛЮБАВИЦЬКОГО РЕБЕ МЕНАХЕМ-МЕНДЕЛА ШНЕЄРСОНА
Ребе заповідав нам що необхідно робити у день народження, а саме:
- робити самоаналіз і приймати на себе хороші рішення;
- давати цдаку;
- читати Тегілім;
- святкувати.
Це ми сьогодні і робили у дуже цікавій і веселій формі. Ми розгадували ребуси, вираховували гематрію слів, викладали слово "Ребе" у незвичний спосіб, в абсолютній темряві шукали монетки і звичайно давали цдаку.

Детальніше

УРОК ТРАДИЦІЇ У БЕРДИЧЕВІ

image error

Сьогодні, в день народження Сьомого Любавицького Ребе, учні старшої школи НВК "Міцва-613" відвідали оель праведника Леві Іцхака з Бердичева (один із учнів Магіда із Межирич), побували на одному з найстаріших єврейських кладовищ на території України. 
Діти змогли запалити свічки на оелі праведника та попросити про здоров'я своїх близьких, рідних, попросити донести їх прохання до Вс-шнього, відвідали місце поховання онуки Мітл Ребе.
Потім нас гостинно зустріла синагога Бердичева, де ми змогли перепочити перед дорогою до рідної школи.
Такі поїздки сприяють глибшому розумінню зв'язку кожного єврея із Вс-шнім, ролі праведників для єврейського народу і відповідальності кожного за своє життя.
Висловлюємо щиру подяку посланцю Любавицького Ребе у місті Бердичів рабину Моше Таллеру та викладачу єврейських традицій Київської єврейської громади реб Еліягу Гергелю за цікаву та змістовну екскурсію.

Детальніше

ПОДАРУНКИ ДО ПЕСАХА

image error

Свято без подарунків - не свято. І не важливо скільки нам років, чи ми малі, чи дорослі... Адже кожен з нас радіє подарункам, особливо в свята. Ось і наші діти розуміють, що в таке чудове свято, як Песах, жодна людина не може залишитися без подарунку. Тому цієї неділі вони з добром і теплотою в серці вручали святкову мацу нашим прихожанам поважного віку. І стільки ж любові і вдячності отримали вони навзаєм. Хай Б-г благословляє наших дітей на добрі справи і надалі!

Детальніше

ПРАВОВА ОСВІТА ПІДЛІТКІВ

image errorОднією з актуальних проблем сьогодення є виховання правової культури підлітків. І щоб запобігти здійсненню правопорушень учнями, на базі нашої школи було проведено відкритий урок-диспут з відомим адвокатом Станіславом Іваницьким та представником Київської облдержадміністрації Василем Бабенюком на тему "Юридична відповідальність та її наслідки". Учні 5 - 11-х класів активно долучилися до розмови і мали можливість поставити запитання, які у них виникали протягом уроку. Диспут був цікавим та змістовним. З великою вдячністю сподіваємося на нашу подальшу співпрацю.

Детальніше

ЧИМ ПАХНУТЬ РЕМЕСЛА

image error"У всякого діла свій запах і смак...", - писав у своєму відомому вірші поет Джанні Родарі.
Учні початкової школи ще раз у цьому переконалися, навідавшись до типографії Gamma Print.
Виявилося, що робота на типографії - це не лише друкування візитівок та реклам, це - ціла паперова індустрія, що складається з декількох десятків великих машин, декількох тон фарби та аркушів паперу відмінної якості, з тридцяти привітних та закоханих у свою справу людей та сотні різноманітних замовлень.
Учні з неабияким інтересом знайомилися із процесами виготовлення книжок, коробок для серветок, оздоблювали блокноти та навіть друкували рекламну продукцію.
Тож тепер ми впевнені, що наші учні готові до опанування таких цікавих професій!

Детальніше

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ

image errorСьогодні, напередодні свята Песах, учні 2-Б і 3-го класів привітали святковою мацою переселенців, які мешкають в Анатевці. 
У свято єднання дуже важливо відчути себе частиною великого народу, великої історії визволення. І не менш важливо дати це відчути й іншим людям.
Тож, виконуємо цілі навчального року у поєднанні зі щирістю, відповідальністю та єврейською самосвідомістю!

Детальніше