АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛУ ПАМ'ЯТІ В АНАТЕВЦІ

image error

Сьогодні, 30 травня 2019 року в Анатевці відбулася надзвичайна подія - урочисте відкриття Меморіалу Пам'яті " 26 ІЯРА: ДЕНЬ СПАСІННЯ ТА ВИЗВОЛЕННЯ", який є нагадуванням про те, що сили добра перемогли і позбавили єврейський народ від повного знищення. І хоча порятунок дався єврейському народу ціною страшних жертв, він уцілів як єдине ціле і знову знайшов землю, обіцяну йому Вс-вишнім. Пам'ятати про це, шанувати полеглих і продовжувати жити і ростити нові покоління в руслі давніх єврейських традицій - очевидна воля Вс-вишнього, тому все, що робиться в ім'я цих цілей буде підтримано Їм.

Детальніше

"ВЕЛИКА ГРА" ВІДБУЛАСЯ!

image errorСьогодні в Анатевці вже за традицією було проведено День Цивільного захисту. Цьогорічний захід проводили кваліфіковані спеціалісти багатьох служб, відповідальних за безпеку життєдіяльності людей. У проходженні навчально-пізнавального квесту "Велика гра" взяли участь всі, без виключення, учні НВК "Міцва-613", хедера Ор Менахем, школи дівчат і навіть вихованці дитячого садочка "Ган Зельда". 

Детальніше

ЛАГ БА ОМЕР В АНАТЕВЦІ

image errorНапередодні свята Лаг ба Омер в Анатевці пройшов урочистий парад за участю педагогічних колективів та учнів НВК "Міцва-613", вихованців старшої групи дитячого садка Ган Зельда, хлопчиків хедера Ор Менахем та учениць школи для дівчат. Після параду, на площі перед синагогою діти за традицією проговорили 12 Псукім, змагаючись, хто є найкращим та найвиразнішим знавцем Псукім. Наприкінці свята було запалене традиційне багаття та приготовлена святкова трапеза.

Детальніше

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ЛАГ БА ОМЕР!

image errorЧудове святкування Лаг ба Омера відбулося сьогодні у Маріїнському парку Києва. Урочистий парад учнів та педагогічних колективів єврейських шкіл, представників єврейської громади Києва, привітання зі святом від Головного рабина України і Києва Моше Реувена Асмана та Головного рабина Донецької області Іцхака-Пінхаса Вишедськи, 12 Псукім у виконанні дітлахів, розіграш та вручення цінних подарунків, цікаві ігрові та інтелектуальні квести... Все це сприяло створенню надзвичайно святкового настрою! Всі приємно вражені і дуже задоволені). Зі святом!!!

Детальніше

Як ми зустрічали гостей з Білої Церкви

image errorСпільні заходи з учнями інших єврейських шкіл стали доброю традицією в нашій "Міцві". Сьогодні ми зустрічали гостей з Білої Церкви. Напередодні Дня незалежності Ізраїлю об'єдналися учні 3-4 класів обох шкіл для проведення спільного квесту, який мав за мету познайомити дітлахів з Ізраїлем минулого, сьогодення і майбутнього. Всі побували в «Наметі Авраама», відвідали «Ізраїльське кафе», побудували «Стіну Дружби», дізналися багато нового на станції «Традиція», зібрали пазл «Яхад». Було дуже цікаво разом спілкуватися, відповідати на питання вікторин, а головне - побудувати справжній «Міст Дружби» між нашими школами! Яскравим завершенням дня для всіх учнів, співробітників, гостей та мешканців Анатевки стало урочисте відкриття громадського центру "Бейт Шмуель".

Детальніше

СЕДЕР ПЕСАХ

image error

СЕДЕР ПЕСАХ - одна з найважливіших традицій свята Песах.
До свята починають готуватися заздалегідь, десь за місяць.
Сьогодні ми провели репетицію Седера. У нас була маца, але звичайно ж хамцовая, яку учні 3-4-х класів вчора зробили для всіх учасників нашого Седера. Також Седер - це особливо встановлений порядок дій, читання молитов, їжі і пиття за святковим столом.

Детальніше

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЬОМОГО ЛЮБАВИЦЬКОГО РЕБЕ МЕНАХЕМ-МЕНДЕЛА ШНЕЄРСОНА

image error

СЬОГОДНІ 11 НІСАНА - ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЬОМОГО ЛЮБАВИЦЬКОГО РЕБЕ МЕНАХЕМ-МЕНДЕЛА ШНЕЄРСОНА
Ребе заповідав нам що необхідно робити у день народження, а саме:
- робити самоаналіз і приймати на себе хороші рішення;
- давати цдаку;
- читати Тегілім;
- святкувати.
Це ми сьогодні і робили у дуже цікавій і веселій формі. Ми розгадували ребуси, вираховували гематрію слів, викладали слово "Ребе" у незвичний спосіб, в абсолютній темряві шукали монетки і звичайно давали цдаку.

Детальніше

УРОК ТРАДИЦІЇ У БЕРДИЧЕВІ

image error

Сьогодні, в день народження Сьомого Любавицького Ребе, учні старшої школи НВК "Міцва-613" відвідали оель праведника Леві Іцхака з Бердичева (один із учнів Магіда із Межирич), побували на одному з найстаріших єврейських кладовищ на території України. 
Діти змогли запалити свічки на оелі праведника та попросити про здоров'я своїх близьких, рідних, попросити донести їх прохання до Вс-шнього, відвідали місце поховання онуки Мітл Ребе.
Потім нас гостинно зустріла синагога Бердичева, де ми змогли перепочити перед дорогою до рідної школи.
Такі поїздки сприяють глибшому розумінню зв'язку кожного єврея із Вс-шнім, ролі праведників для єврейського народу і відповідальності кожного за своє життя.
Висловлюємо щиру подяку посланцю Любавицького Ребе у місті Бердичів рабину Моше Таллеру та викладачу єврейських традицій Київської єврейської громади реб Еліягу Гергелю за цікаву та змістовну екскурсію.

Детальніше