АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

СВЯТКУЄМО ДІДАН НОЦАХ

image errorСвято Дідан Ноцах або "День Святих єврейських книг" започатковано з нагоди повернення бібліотеки Ребе хасидам. Символічно, що саме в цей день відбулося Свято Першого Сидура у наших першокласників. А традиційний розпродаж єврейських книжок на честь свята надав можливість не тільки духовно збагатити наших діточок, а й у Рік Благодійності направити виручені кошти на добрі справи. 

Детальніше

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

image errorУ рамках відзначення Всеукраїнського тижня права вчителем історії та правознавства Сирицею Аліною Володимирівною з учнями 5 - 10 класів було проведено урок-диспут "Права людини", спрямований на підвищення правової освіченості та правової свідомості наших дітей.

Детальніше

ФОТООГЛЯД ОСТАННІХ ПОДІЙ СВЯТА ХАНУКИ

image errorЯк же не почастувати себе смаколиками на таке світле свято як Ханука?!) В останні Ханукальні дні учні 5-11 класів готували латкес, а молодші школярі виготовляли ханукальне печиво. Старші із задоволенням допомогали молодшим, а потім частувати один одного своїми смачними виробами.

Детальніше

ДИВОВИЖНЕ ШОУ ДО СВЯТА ХАНУКИ

image error
З нагоди Хануки - свята перемоги світла над пітьмою, учні 5 - 11 класів стали активними учасниками проведення хімічних дослідів з використанням олії та вогню. Вчитель природничих наук Проців Альона Олександрівна відкрила дітям дивовижні таємниці деяких звичайних речовин та їх взаємодії. І дорослі і учні були у захваті від хімічної магії, створеної власними руками!

Детальніше

"ВОСЕМЬ ПРАЗДНИЧНЫХ СВЕЧЕЙ" 

image errorНастоящий праздник Света, Тепла и Добра состоялся сегодня в Центральной Синагоге Бродского, который прошёл при активном участии учебно-воспитательного комплекса "Мицва-613". Гостей праздника ждали теплые поздравления с Ханукой от Главного Раввина Киева и Украины Моше Реувена Асмана, вице-президента международного благотворительного фонда "Мицва" Ханны Азман. 

Детальніше