ДОСЛІДЖУЄМО СВІТ

image errorНа уроці географії учні 7 класу досліджували та виявляли закономірності поширення форм рельєфу за допомогою "Тектонічної карти світу" та "Фізичної карти світу" .

Продовжити

АКТИВНО ГОТУЄМОСЬ ДО ХАНУКИ

image errorПідбито перші підсумки конкурсу зі створення логотипу "Ханука-свято світла" серед учнів основної та старшої школи. Переможцем конкурсу стала учениця 11 класу Гергель Авіталь, друге місце зайняв логотип Лобановської Магди (7 клас), третє - Тікотцкі Хаї (9 клас). 

Продовжити

НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ГРУ

image errorЗакріплення раніше вивченої теми "Буква פ ף" на уроці івриту проходило в ігровій формі, а саме: дітям необхідно було знайти слова з вивченою буквою і "з'їсти" її книжкою!))

Продовжити

Створення власної газети «Дайджест 4-Б»

image error

На уроці української мови учні 4-Б класу дослідили:

  •  різноманітність періодичних видань;
  •  структуру замітки (допису) до газети.
    А також створили власну газету «Дайджест 4-Б» та написали статті про найяскравіші враження від шкільного життя у «Міцва-613»
 

Продовжити

Завершенням тижня "Твоя країна Україна!"

image errorЧудовим завершенням тижня "Твоя країна - Україна" стало для наших "першачків" виготовлення паперового лелеки - символа любові до батька-матері, а тому ще й символа сімейного благополуччя, любові до рідної землі, Батьківщини.

Продовжити

ОЛІМПІАДА З ТРАДИЦІЇ ЄВРЕЙСЬКОГО НАРОДУ

image error

Сьогодні, 16 жовтня, в навчально-виховному комплексі "Міцва-613" відбувся І тур Олімпіади з традиції єврейського народу від освітнього проекту "Даркейну" серед учнів початкової, основної та старшої школи. Вперше учасниками Олімпіади стали вихованці старшої групи дошкільного структурного підрозділу - дитячого садочка "Ган Зельда". Попереду другий тур, що проходитиме в режимі онлайн, та третій, заключний тур Олімпіади, який відбудеться безпосередньо в Ізраїлі.

 

Продовжити

ПАТРІОТИЧНО-ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР "ЛІДЕР" - НЕПЕРЕВЕРШЕНІ ЕМОЦІЇ ТА ВРАЖЕННЯ 

image error

Майстeрності виживання на природі за допомогою пляшки пeпсі, жувальної гумки та мотка звичайної проволоки вчилися сьогодні учні старшої та середньої школи НВК "Міцва-613" у патріотично-оздоровчому таборі "Лідeр", що розташований у Пущі-Водиці. Справжнім відкриттям для багатьох стали різноманітні засоби розведення багаття бeз запальнички та сірників, підтримки організму під час відсутності харчів, наприклад, за допомогою кори дeрeв.

Продовжити

КАЛЕЙДОСКОП СОБЫТИЙ НЕДЕЛИ

image error


В понедельник, 8 октября, всех педагогов "Мицвы-613" ждал приятный сюрприз: стараниями наших учеников был подготовлен настоящий праздник с конкурсом "Угадай учителя по детской фотографии", слайд-шоу о детских мечтах преподавателей и трогательным видеопоздравлением!  

Продовжити

Права защищены © "Мицва-613" 1995-2018