АДРЕСА

Селище Анатевка 

  •  вул. Старожитомирська, 47
  • с.Гнатівка
  • Києво-Святошинський район
  • Київська область
  • Україна

КОНТАКТИ 

 

Додаткова інформація  за  телефонами: +380442218456 , +380948218456

Сайт: www.mitsva613.com.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top Panel
- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

ТРИГОНОМЕТРІЯ НАВКОЛО НАС

image errorНа уроках  у Вікторії Юріївни Зайченко учні не просто вчать теорію, а й намагаються осягнути можливості застосування здобутих знань на практиці. Сьогодні десятикласники розглянули лише малу частину того, де можна зустріти тригонометричні функції. З доповідей учнів з'ясувалось, що тригонометрія була викликана до життя необхідністю робити виміри кутів, а з часом розвинулася і в науку про тригонометричні функції. Крім того, тригонометрія тісно пов'язана з фізикою, зустрічається у природі, музиці, астрономії, медицині та у багатьох інших галузях. Тригонометрія знайшла відображення у нашому повсякденному житті, і сфери, в яких вона відіграє важливу роль, розширюватимуться. Це доведено на уроці геометрії завдяки експерименту зі створення райдуги у класі через процес заломлення променів світла. Дуже цікаво було визначити власні біоритми за допомогою спеціальної комп'ютерної програми .

Детальніше

КОСМОС - ЦЕ ЦІКАВО! 

image error
На цьому тижні наші першокласники знайомилися з історією космонавтики, з назвами космічних тіл, дізналися цікаві факти про планети і, навіть, змоделювали Сонячну систему!

Детальніше

МАТЕМАТИКА ЧИ ПРИРОДОЗНАВСТВО? 

image errorБільше не треба обирати, бо на уроці природознавства учні 4-го класу досліджували тему «Масштаб»!
Під керівництвом креативного та винахідливого вчителя Дубенської Анастасії Леонідівни юні дослідники:
✔️виконували заміри парт та відстані між ними;
✔️масштабували показники;
✔️наносили на план класної кімнати;
✔️весело відпочивали; 
✔️визначали масштаб та відстані між географічними об’єктами на Карті Світу;
✔️закріпили отримані знання тестуванням.
Інтегровані уроки - це завжди цікаво і захоплююче!

Детальніше

ВТІЛЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ "НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ" В ЖИТТЯ

image errorХто сказав, що англійська мова - це тільки зубріння граматики і переклади текстів? Молодий талановитий вчитель Мазуренко Анастасія Олександрівна дуже творчо підходить до підготовки кожного уроку, перетворюючи його на цілий комплекс розвитку комунікативної компетентності, творчих новичок, спостережливості за природою і партнерських відносин. Наші уроки англійської мови - найцікавіші!!! 

Детальніше

ЗДРАСТУЙ, ЗИМОНЬКО-ЗИМА!

image error

На своїх уроках у початковій школі вчитель вищої категорії Миронова Олена Петрівна може поєднати в одному занятті і читання твору "Зима" К.В. Лукашевича, в якому згадується зимове єврейське свято Ханука, і вивчення вірша І.Токмакової "Рябина", і перегляд та обговорення навчального відео "Природа взимку", і відображення в малюнках пейзажів за вікном. Після таких уроків у дітей знання міцнішають, а зима, здається, стає теплішою!

Детальніше

АНГЛІЙСЬКА - ЦЕ ВЕСЕЛО! 

image errorЯкщо Ви , йдучи коридором НВК "Міцва-613" почуєте веселі голоси дітей та дзвінкі пісні , знайте, це Мазуренко Анастасія Олександрівна проводить урок англійської мови у початкових класах. Інтеграція з музичним та образотворчим мистецтвом, театралізацією, фізичною культурою, природознавством, математикою, ІТ - технологіями, кінезіологією - ось секрет продуктивного та захоплюючого уроку Анастасії Олександрівни.

Детальніше

ВЧИМОСЯ ДИНАМІЧНО!

image errorУроки української літератури у Інни Іванівни Макарової завжди проходять динамічно , яскраво, продуктивно. Протягом уроку дівчатка встигли переглянути мультфільм, створити лепбуки, намалювати ілюстрації до твору, попрацювати над мовознавчими термінами і фразеологізмами та, навіть, виліпити лиса з пластиліну...Опрацьовуючи казку Івана Франка "Фарбований лис" , учениці 5-А класу порівняли її з індійською народною казкою "Фарбований шакал". 

Детальніше

ЛЕСЯ УКРАЇНКА - СИМВОЛ СТІЙКОСТІ І НЕЗДОЛАННОСТІ ЛЮДСЬКОГО ДУХУ!

image errorНа уроках української літератури учні 8 класу з учителем Ландар Наталією Іванівною досліджували вплив тяжкої хвороби (туберкульозу) Лесі Українки на розвиток її літературної та музичної творчості. Звучав улюблений композитор письменниці Шопен, під композицію якого діти читали і аналізували вірш "Давня весна". 

Детальніше

Дочірні категорії