- - - - - -

Навчально-виховний комплекс «Міцва-613»

ПІДСУМОВУЄМО ТА ПЛАНУЄМО

image error

Сьогодні відбулося чергове засідання методичної ради НВК "Міцва-613", на якому:
√ Підведено підсумки канікулярного марафону для педагогічних працівників "Точилка для розуму" з вирішення відкритих задач.
√ Заплановано заходи щодо забезпечення наступності та послідовності педагогічного процесу на основі спільної роботи вихователів дошкільного структурного підрозділу та вчителів початкових класів, серед яких є проведення занять у старшій групі дитячого садка вчителями 1 класу. 
√ Визначено форми та методи успішного переходу учнів початкової школи до основної,
 

Детальніше

ЯК СТВОРИТИ КОМФОРТНЕ НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ КОЖНОГО УЧНЯ? 

image errorЦьому і багатьом іншим актуальним питанням був присвячений сьогоднішній майстер-клас, який пройшов у дуже цікавій інтерактивній формі, підготовлений і проведений Чоклою Іриною Володимирівною і Андрощук Русланою Петрівною у співпраці з Халабаджах Інною Михайлівною та Шкаровською Наталією Сергіївною. Всі, без виключення, педагогічні працівники закладу були вражені високим рівнем майстер-класу, отримали багато корисної інформації та безліч позитивних емоцій.

Детальніше

ЯК МОТИВУВАТИ ДІТЕЙ НАВЧАТИСЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ? 

image errorВирішенню такого простого, але й разом з тим, складного питання було присвячено ряд заходів, до яких сьогодні долучилися всі педагогічні працівники закладу:
- Цікавий тренінг від методиста дошкільного структурного підрозділу Шурмельової Наталії Володимирівни про вміння ставити слушні запитання під час навчання.
- Педагогічна рада, на якій було розглянуто чимало важливих питань стосовно організації навчально-виховного процесу.
- Особлива творча атмосфера та гарний настрій! 
Все це сприяло активній та плідній роботі.

Детальніше

НАВЧАЙ, НАВЧАЙСЯ, ВІДКРИВАЙ, ЗАПАЛЮЙ!

image errorУчителі «Міцви-613» не тільки навчають, але й самі навчаються, щоб відкривати нові шляхи для своїх вихованців, запалювати в них гаряче бажання пізнання світу та себе самого, щоб засяяли вони яскравими талановитими зірками. 

Детальніше